GLUKOMETR WELLION CALLA LIGHT GLUKOMETR-SET, INZULÍNOVÝ REŽIM, KOMPLETNÍ SET

GLUKOMETR WELLION CALLA LIGHT GLUKOMETR-SET, INZULÍNOVÝ REŽIM, KOMPLETNÍ SET

GLUKOMETR WELLION CALLA LIGHT GLUKOMETR-SET, INZULÍNOVÝ REŽIM, KOMPLETNÍ SET

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Diagnostické testy
Dodavatel:Wellion
Cena:330 Kč
GLUKOMETR WELLION CALLA LIGHT GLUKOMETR-SET, INZULÍNOVÝ REŽIM, KOMPLETNÍ SET 4,75 (95%) 31 hodnocení

Glukometr Wellion Calla Light je přenosný, bateriově napájený monitorovací systém krevní glukózy, který se vyznačuje především snadným zacházením a moderním designem. Díky perfektně čitelnému displeji a neklouzavému povrchu usnadňuje život diabetikům. Nově lze na tomto přístroji zobrazovat průměry za 1, 7, 14, 30, 60 a 90 dnů, což napomáhá pacientům i lékařům vyhodnocovat hladinu cukru v krvi. Uživatel může nastavit 3 různé druhy alarmu jako upomínky na měření hladiny cukru v krvi. Dále si může pacient nastavit limity hladiny cukru v krvi. Všechny výsledky, které překročí tyto limity, jsou na displeji vyznačeny. Tyto alarmy hypo a hyperglykemických stavů jsou takto pro pacienta citlivější a přispívají k tomu, že pacient udělá správné kroky k nápravě tohoto stavu. Set obsahuje glukometr, pouzdro, hrot, 10 jehliček a 10 testovacích proužků.Ke glukometru lze dokoupit proužky Wellion Calla Vivaldi.


 • AUTOLANCETA ACCU-CHEK SOFTCLIX ODBĚROVÉ PERO PRO BEZBOLESTNÝ VPICH,NASTAVENÍ HLOU
  AUTOLANCETA ACCU-CHEK SOFTCLIX ODBĚROVÉ PERO PRO BEZBOLESTNÝ VPICH,NASTAVENÍ HLOU

  Accu-Chek Softclix je odběrové pero pro měření hladiny cukru v krvi. Pero je vhodné pro domácí použití, má 11 nastavitelných hloubek..

  250 Kč
 • DP HeptaPhan 50ks
  DP HeptaPhan 50ks

  DP HeptaPhan je zdravotnický prostředek, který slouží ke zjištění přítomnosti bílkoviny, glukosy, ketonů, krve, urobilinogenu a pH moče...

  299 Kč
 • DP PentaPhan 50ks
  DP PentaPhan 50ks

  DP PenthaPhan je prostředek pro semikvantitativní analýzu moče. Tyto diagnostické proužky se využívají při běžném vyšetření pacienta a..

  259 Kč
 • DP TriPhan
  DP TriPhan

  Sortiment PHAN zahrnuje diagnostické proužky určené pro semikvantitativní analýzu moče.DP TriPhan jsou diagnostické proužky pro analýzu..

  179 Kč
 • DP DiaPhan 50ks
  DP DiaPhan 50ks

  DP DiaPhan je zdravotnický prostředek určený k sebetestování ve formě diagnostických proužků na analýzu moči. Proužky pro diabetické..

  159 KčObjevte: Testy na cukrovku V sekci zdravotnické potřeby | diagnostické testy je možné objevit glukometr wellion calla light glukometr-set, inzulÍnovÝ reŽim, kompletnÍ set!
© 2022 Kontakt