Geladrink Artrodiet nápoj ananas 420g

Geladrink Artrodiet Nápoj Ananas 420g

Geladrink Artrodiet nápoj ananas 420g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Klouby a sport
Dodavatel:Geladrink
Cena:669 Kč
Geladrink Artrodiet nápoj ananas 420g 2,25 (45%) 39 hodnocení

Geladrink Artrodiet je doplněk stravy ve formě práškového nápoje s ananasovou příchutí. Chrupavku tvoří ze 70 % voda vázaná v gelu proteoglykanů udržovaného v síti kolagenních vláken. Proto dodržujte pitný režim,optimální je pít 0,03 l čisté vody na kg hmotnosti člověka pro hydrataci kloubních chrupavek. V průběhu roku můžete střídat přípravky řady Geladrink dle aktuálního stavu a potřeb Vašich kloubů. Přípravek obsahuje: KOLAGENNÍ PEPTIDY GELITA - KOLAGENNÍ BÍLKOVINU , která přispívá k udržování normálních kostí, kolagen je vláknitá bílkovina, kolagenní peptidy Gelita Jsou enzymaticky naštěpené fragmenty kolagenu, který tvoří těla všech živočichů, představuje 30 % všech tělních bílkovin a tvoří 70 % sušiny kloubních chrupavek, má velký význam pro strukturu a integritu našich těl v rostlinné říši se nevyskytuje vůbec a je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především pevnost a pružnost. Arvensil přeslička rolní obsahuje vysoké množství biologicky dostupného křemíku a přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů, pokožky, vlasů a nehtů a elasticitě cév.


 • Geladrink Artrodiet nápoj pomeranč 420g
  Geladrink Artrodiet nápoj pomeranč 420g

  Geladrink Artrodiet je doplněk stravy ve formě práškového nápoje s pomerančovou příchutí.  Chrupavku tvoří ze 70 % voda vázaná v..

  669 Kč
 • Geladrink Artrodiet nápoj malina 420g
  Geladrink Artrodiet nápoj malina 420g

  Geladrink Artrodiet je doplněk stravy ve formě práškového nápoje s malinovou příchutí.  Chrupavku tvoří ze 70 % voda vázaná v gelu..

  669 Kč
 • COLAFIT 30 kostiček
  COLAFIT 30 kostiček

  Colafit je kloubní doplněk stravy ve formě lyofilizovaného kolagenu v malých bílých kostičkách, které obsahují pouze kolagen čistoty 99,9..

  219 Kč
 • Annabis Arthrocann Collagen Omega 3-6 Forte tbl.60
  Annabis Arthrocann Collagen Omega 3-6 Forte tbl.60

  Arthrocan Collagen Omega 3-6 Forte je doplněk stravy, který obsahuje komplex NaturCOLLAX spolu s glukosamin sulfátem 2 KCl, chondroitin sulfátem,..

  365 Kč
 • Favea Boswellia s chondroitinem a kolagenem tbl.30
  Favea Boswellia s chondroitinem a kolagenem tbl.30

  Boswellia s chondroitinem a kolagenem je doplněk stravy, který obsahuje extrakt Boswellia serrata, chondroitin sulfát, kolagen a vitamín C...

  305 Kč
 • MSM 500mg cps.120
  MSM 500mg cps.120

  MSM 500 mg je doplněk stravy ve formě kapslí s obsahem přírodního minerálu. MSM je významným zdrojem organické síry, díky níž dokáže..

  405 Kč
 • HYALAC-BOOST PharmaSuisse tbl.30
  HYALAC-BOOST PharmaSuisse tbl.30

  HYALAC-BOOST je doplněk stravy. Balení obsahuje 30 tablet. Není určeno pro děti do 6 let. Výrobek není určen k používání jako náhrada..

  399 KčObjevte: Kloubní výživa V sekci doplňky stravy a výživa | klouby a sport je možné objevit geladrink artrodiet nápoj ananas 420g!
© 2023 Kontakt