Geladrink Artrodiet nápoj broskev 420g

Geladrink Artrodiet Nápoj Broskev 420g

Geladrink Artrodiet nápoj broskev 420g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Klouby a kloubní výživa
Dodavatel:Geladrink
Cena:669 Kč
Geladrink Artrodiet nápoj broskev 420g 5 (100%) 30 hodnocení

Geladrink Artrodiet je doplněk stravy ve formě práškového nápoje s broskvovou příchutí. Chrupavku tvoří ze 70 % voda vázaná v gelu proteoglykanů udržovaného v síti kolagenních vláken. Proto dodržujte pitný režim, optimální je pít 0,03 l čisté vody na kg hmotnosti člověka pro hydrataci kloubních chrupavek. V průběhu roku můžete střídat přípravky řady Geladrink dle aktuálního stavu a potřeb Vašich kloubů. Přípravek obsahuje KOLAGENNÍ PEPTIDY GELITA - KOLAGENNÍ BÍLKOVINU, která přispívá k udržování normálních kostí, kolagen je vláknitá bílkovina, kolagenní peptidy Gelita jsou enzymaticky naštěpené fragmenty kolagenu, který tvoří těla všech živočichů. Představuje 30 % všech tělních bílkovin a tvoří 70 % sušiny kloubních chrupavek. Má velký význam pro strukturu a integritu našich těl v rostlinné říši se nevyskytuje vůbec a je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především pevnost a pružnost. Arvensil - přeslička rolní obsahuje vysoké množství biologicky dostupného křemíku a přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů, pokožky, vlasů a nehtů a elasticitě cév. Velikost balení je 420 g.


 • Priessnitz Kloubní výž.Forte Glukos. Kolag. 180 90
  Priessnitz Kloubní výž.Forte Glukos. Kolag. 180 90

  Priessnitz Kloubní výživa Forte plus je doplněk stravy obsahující glukosamin, boswelii, vitamin C, K a D. Složení je navíc obohaceno o..

  819 Kč
 • ADVANCE Flextor tbl.120
  ADVANCE Flextor tbl.120

  Advance Flextor je doplněk stravy, který obsahuje vysoké množství glukosaminu, chondroitinu, MSM, bromelainu, kolagenu a extraktu z boswellie a..

  419 Kč
 • Hyalgel Collagen MAXX 500 ml
  Hyalgel Collagen MAXX 500 ml

  Hyalgel Collagen Maxx je doplněk stravy v tekuté formě s obsahem hyaluronanu sodného, kolegenu II. typu, chondroitin sulfátu a Vitamínu C...

  495 Kč
 • ProfiChondro Original krém 150 ml
  ProfiChondro Original krém 150 ml

  ProfiChondro Original je krém určený pro masáž pokožky namáhaných kloubů, svalů, zad, šíje a páteře. Díky svému složení a obsahu..

  235 Kč
 • Gelatina Plus maritime cps.360
  Gelatina Plus maritime cps.360

  Gelatina Plus Maritime je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje komplex kolagenu, minerálních látek a vitamin C. Vápník a hořčík..

  649 KčObjevte: Klouby a kloubní výživa V sekci mám problém s... je možné objevit geladrink artrodiet nápoj broskev 420g!
© 2022 Kontakt