Geladrink Artrodiet nápoj malina 420g

Geladrink Artrodiet Nápoj Malina 420g

Geladrink Artrodiet nápoj malina 420g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Klouby a sport
Dodavatel:Geladrink
Cena:669 Kč
Geladrink Artrodiet nápoj malina 420g 3,5 (70%) 44 hodnocení

Geladrink Artrodiet je doplněk stravy ve formě práškového nápoje s malinovou příchutí.  Chrupavku tvoří ze 70 % voda vázaná v gelu proteoglykanů udržovaného v síti kolagenních vláken. Proto dodržujte pitný režim,optimální je pít 0,03 l čisté vody na kg hmotnosti člověka pro hydrataci kloubních chrupavek. V průběhu roku můžete střídat přípravky řady Geladrink dle aktuálního stavu a potřeb Vašich kloubů. Přípravek obsahuje: KOLAGENNÍ PEPTIDY GELITA - KOLAGENNÍ BÍLKOVINU , která přispívá k udržování normálních kostí, kolagen je vláknitá bílkovina, kolagenní peptidy Gelita Jsou enzymaticky naštěpené fragmenty kolagenu, který tvoří těla všech živočichů, představuje 30 % všech tělních bílkovin a tvoří 70 % sušiny kloubních chrupavek, má velký význam pro strukturu a integritu našich těl v rostlinné říši se nevyskytuje vůbec a je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především pevnost a pružnost. Arvensil přeslička rolní obsahuje vysoké množství biologicky dostupného křemíku a přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů, pokožky, vlasů a nehtů a elasticitě cév.


  • COLAFIT 30 kostiček
    COLAFIT 30 kostiček

    Colafit je kloubní doplněk stravy ve formě lyofilizovaného kolagenu v malých bílých kostičkách, které obsahují pouze kolagen čistoty 99,9..

    219 KčObjevte: Kloubní výživa V sekci doplňky stravy a výživa | klouby a sport je možné objevit geladrink artrodiet nápoj malina 420g!
© 2023 Kontakt