Geladrink Milk plv.280g čokoláda

Geladrink Milk Plv.280g čokoláda

Geladrink Milk plv.280g čokoláda

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Klouby a spor
Dodavatel:Geladrink
Cena:629 Kč
Geladrink Milk plv.280g čokoláda 4 (80%) 32 hodnocení

Geladrink je doplněk stravy, který obsahuje kolagenní peptidy Gelita - kolagenní bílkovinu, vápník, hořčík a vitamin C. Kolagenní peptidy Gelita přispívá k udržování normálních kostí, kolagen je vláknitá bílkovina, kolagenní peptidy Gelita jsou enzymaticky naštěpené fragmenty kolagenu, který tvoří těla všech živočichů, představuje 30 % všech tělních bílkovin a tvoří 70 % sušiny kloubních chrupavek, má význam pro strukturu a integritu našich těl, v rostlinné říši se nevyskytuje vůbec a je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především pevnost a pružnost. Vitamin C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem - antioxidant. Vápník přispívá k normální srážlivosti krve, normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti svalů, normální funkci nervových přenosů,normální funkci trávicích enzymů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk, je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin, přispívá k udržování normálních kostí a zubů a normální funkci svalů. Geladrink je určen pro ty, co přetěžují či namáhají své klouby, ať už fyzickou prací, sportem nebo naopak nedostatečným pohybem či nadváhou. Balení obsahuje 280 g.


 • TEREZIA CORDYCEPS active cps.60
  TEREZIA CORDYCEPS active cps.60

  TEREZIA Cordyceps active je doplněk stravy ve formě kapslí. Cordyceps sinensis (Housenice čínská) je vzácná houba, která roste v horských..

  469 Kč
 • DietLine Sport energetická tyčinka čoko 46g
  DietLine Sport energetická tyčinka čoko 46g

  DietLine Sport energetická tyčinka je doplněk stravy určený jako výživa pro sportovce a těžce pracující s čokoládovou příchutí...

  39 Kč
 • Geladrink Plus citrón 340g
  Geladrink Plus citrón 340g

  Geladrink Plus je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem. Je ve formě práškového nápoje s citrónovou příchutí. Kolagenní..

  669 KčObjevte: Klouby a spor V sekci doplňky stravy a výživa je možné objevit geladrink milk plv.280g čokoláda!
© 2021 Kontakt