HERBADENT bylinný roztok na dásně 25ml

HERBADENT Bylinný Roztok Na Dásně 25ml

HERBADENT bylinný roztok na dásně 25ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zubní a dentální hygiena
Dodavatel:Herbadent
Cena:145 Kč
HERBADENT bylinný roztok na dásně 25ml 2,75 (55%) 22 hodnocení

Herbadent Bylinný roztok je určen pro péči a ochranu dásní a sliznic dutiny ústní při výskytu problémů jako je zánět a krvácení dásní, parodontóza či afty. Je vhodným přípravkem také pro péči o dutinu ústní po chirurgických zákrocích či při výskytu otlaků pod snímatelnými náhradami a rovnátky. Roztok je vyroben z patentovaného extraktu léčivých bylin (řepík, šalvěj, heřmánek a nátržník) a jejich silicí (fenykl, hřebíček, máta). Složení vychází z unikátní a léty klinicky prověřené bylinné receptury tradičního Herbadent masážního roztoku na dásně, který je již od roku 1968 registrovaným léčivem. Obsahuje méně lihu a tradiční látka Benzocain je nahrazena anestetickými účinky přírodní hřebíčkové silice. Je velmi šetrný k ošetřovanému místu a má vynikající účinek na stav dásní a sliznic ústní dutiny. Velikost balení je 25 ml.


 • LISTERINE NIGHTLY RESET 400ml
  LISTERINE NIGHTLY RESET 400ml

  Ústní voda Listerine Nightly reset omezuje tvorbu kyselin a pomocí technologie Rapid-fusion remineralizuje zubní sklovinu. Pro účinnější..

  189 Kč
 • CURAPROX Perio Plus Forte 200ml
  CURAPROX Perio Plus Forte 200ml

  CURAPROX Perio Plus Forte ústní voda obsahuje nejvyšší koncentraci CHX, nabízí vynikající antibakteriální ochranu proti bakteriím dutiny..

  179 Kč
 • Elmex Sensitive Professional ústní voda 400ml
  Elmex Sensitive Professional ústní voda 400ml

  Ústní voda pro citlivé zuby Elmex Sensitive Professional poskytuje účinnou a dlouhotrvající úlevu od bolesti. Ústní voda s technologií..

  235 Kč
 • Parodontax Daily Gum Care Extra Fresh 500ml
  Parodontax Daily Gum Care Extra Fresh 500ml

  Ústní voda Parodontax Daily Gum Care Extra Fresh pro zdravé dásně a svěží dech. Je vhodná ke každodennímu použití, pomáhá chránit..

  159 Kč
 • Parodontax Daily Gum Care Fresh Mint UV 500ml
  Parodontax Daily Gum Care Fresh Mint UV 500ml

  Ústní voda Parodontax Daily Gum Care Fresh Mint pro zdravé dásně a svěží dech. Je vhodná ke každodennímu použití, pomáhá chránit před..

  159 Kč
 • BlueM ústní voda 500ml
  BlueM ústní voda 500ml

  BlueM ústní voda 500ml zajišťuje, aby zuby i dásně zůstaly zdravé.Má unikátní složení s aktivním kyslíkem. Neobsahuje fluorid a..

  435 Kč
 • PresiDENT Active Ústní voda bez alkoholu 250ml
  PresiDENT Active Ústní voda bez alkoholu 250ml

  PresiDENT Active Ústní voda bez alkoholu má antibakteriální a stahující vlastnosti, účinně působí proti zubnímu plaku a omezuje..

  109 KčObjevte: Ústní vody V sekci kosmetika hygiena a péče | zubní a dentální hygiena je možné objevit herbadent bylinný roztok na dásně 25ml!
© 2021 Kontakt