HYALAC-BOOST PharmaSuisse tbl.60

HYALAC-BOOST PharmaSuisse Tbl.60

HYALAC-BOOST PharmaSuisse tbl.60

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Klouby a sport
Dodavatel:PharmaSuisse
Cena:739 Kč
HYALAC-BOOST PharmaSuisse tbl.60 4,75 (95%) 36 hodnocení

PharmaSuisse Hyalac-boost je doplněk stravy, který obsahuje kolagen typu II (BioCell Collagen) s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, MSM a mléčné peptidy (Osteol). BioCell Collagen je přírodní hydrolyzovaný kolagen typu II. Patentovaným procesem výroby bylo dosaženo velmi malých molekulárních hmotností kolagenu, takže látky z něj se v organismu rychle a účinně vstřebávají. Kyselina hyaluronová a chondroitin sulfát nejsou do přípravku dodávány jako jednotlivé látky, ale jsou přirozenou součástí kolagenové matrix BioCell Collagen. Také kyselina hyaluronová se z přípravku velmi dobře vstřebává, protože je nízkomolekulární. Osteol je mléčná bílkovina, díky které je možné užívat jen jednu tabletu přípravku denně. MSM (metylsulfonylmetan) je bohatý zdroj přírodní organické síry. Ta je obsažena v některých druzích ovoce, zeleniny a v obilovinách. MSM je organická forma síry, která je v lidském těle velmi snadno vstřebána a využita. Neobsahuje lepek ani geneticky upravené látky. Balení obsahuje 60 tablet.


 • Geladrink FORTE HYAL práškový nápoj hruška 420g
  Geladrink FORTE HYAL práškový nápoj hruška 420g

  Geladrink Forte Hyal je doplněk stravy ve formě prášku, který obsahuje kolagenní bílkovinu, Kolagenní peptidy Gelita 3000Da, glukosaminsulfát..

  789 Kč
 • Shilajit Mumio Altai cps.60
  Shilajit Mumio Altai cps.60

  Shilajit Mumio Altai je doplněk stravy, který obsahuje mumio (asphaltum/shilajit). Mumio (Asphaltum/shilajit) podporuje imunitní systém..

  349 Kč
 • Geladrink Artrodiet nápoj jahoda 420g
  Geladrink Artrodiet nápoj jahoda 420g

  Geladrink Artrodiet je doplněk stravy ve formě práškového nápoje s jahodovou příchutí.  Chrupavku tvoří ze 70 % voda vázaná v gelu..

  669 Kč
 • MedinTerra-Šišák bajkalský tbl.90 10 zdarma
  MedinTerra-Šišák bajkalský tbl.90 10 zdarma

  MedinTerra je doplněk stravy ve formě tablet obsahující extrakt z Šišáku Bajkalského. Šišák Bajkalský podporuje normální stav kloubů a..

  139 Kč
 • Geladrink cps.360
  Geladrink cps.360

  Geladrink Preventic je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem. Je ve formě kapslí s aromatem broskve. Kolagenní výživa kostí a..

  605 KčObjevte: Kloubní výživa V sekci doplňky stravy a výživa | klouby a sport je možné objevit hyalac-boost pharmasuisse tbl.60!
© 2023 Kontakt