Hannasaki Ultraslim Tropic 50g

Hannasaki Ultraslim Tropic 50g

Hannasaki Ultraslim Tropic 50g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Čaje a bylinky
Dodavatel:Hannasaki
Cena:155 Kč
Hannasaki Ultraslim Tropic 50g 4,5 (90%) 38 hodnocení

Hannasaki UltraSlim Tropic je červený čaj, který napomáhá kontrole hmotnosti. Červený čaj má prokazatelně mimořádně vysoký podíl stopových prvků, minerálů a vitamínů a je účinným nepřítelem zbytečného a škodlivého tělesného tuku a obecně nanejvýš účinným a přitom zcela přírodním nápojem zbavujícím organismus zplodin a jedovatých látek. Čaj obsahuje přidané sušené ovoce, jako je ananas, mango, papája a přírodní aromata. Neobsahuje konzervační látky a chemické přísady.Díky svému složení kontroluje tělesnou hmotnost, způsobuje přirozenou obranyschopnost, povzbuzuje psychickou i fyzickou stimulaci, udržuje normální hladinu cholesterolu a glukózy v krvi, působí na normální činnost srdce a oběhového systému, působí na normální stav kostí a pokožky, působí jako antioxidant a podporuje metabolismus, dentální zdraví, koncentraci i kvalitní spánek.


 • KURKUMA:PIPERIN 30 vega tobolek SETARIA
  KURKUMA:PIPERIN 30 vega tobolek SETARIA

  Kurkuma:Piperin je doplněk stravy, který obsahuje extrakt z kurkumy dlouhé a pepře černého. Kurkuma je antioxidant přispívající k..

  209 Kč
 • Lněný olej 100 percent 200ml
  Lněný olej 100 percent 200ml

  Lněný olej 100 % z lněných semen je vhodný pro přímou konzumaci nebo do tepelně neupravovaných pokrmů. Olej příznivě působí na..

  105 KčObjevte: Čaje na hubnutí V sekci zdravá výživa čaje a bylinky | Čaje a bylinky | Čaje je možné objevit hannasaki ultraslim tropic 50g!
© 2022 Kontakt