Hannasaki Ultraslim Tropic 50g

Hannasaki Ultraslim Tropic 50g

Hannasaki Ultraslim Tropic 50g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Čaje a bylinky
Dodavatel:Hannasaki
Cena:159 Kč
Hannasaki Ultraslim Tropic 50g 4,25 (85%) 21 hodnocení

Hannasaki UltraSlim Tropic je červený čaj, který napomáhá kontrole hmotnosti. Červený čaj má prokazatelně mimořádně vysoký podíl stopových prvků, minerálů a vitamínů a je účinným nepřítelem zbytečného a škodlivého tělesného tuku a obecně nanejvýš účinným a přitom zcela přírodním nápojem zbavujícím organismus zplodin a jedovatých látek. Čaj obsahuje přidané sušené ovoce, jako je ananas, mango, papája a přírodní aromata. Neobsahuje konzervační látky a chemické přísady.Díky svému složení kontroluje tělesnou hmotnost, způsobuje přirozenou obranyschopnost, povzbuzuje psychickou i fyzickou stimulaci, udržuje normální hladinu cholesterolu a glukózy v krvi, působí na normální činnost srdce a oběhového systému, působí na normální stav kostí a pokožky, působí jako antioxidant a podporuje metabolismus, dentální zdraví, koncentraci i kvalitní spánek.


 • Dr.Popov Kapky bylinné Eleuterokok ostnitý 50ml
  Dr.Popov Kapky bylinné Eleuterokok ostnitý 50ml

  Bylinné kapky Eleuterokok ostnitý od Dr.Popova udržují fyzické, duševní zdraví a výkonnost, dobrou náladu a přirozenou obranyschopnost...

  95 Kč
 • AROMATICA Echinaceové bylinné kapky od 3 let 50ml
  AROMATICA Echinaceové bylinné kapky od 3 let 50ml

  Doplněk stravy Echinaceové bylinné kapky jsou připraveny jako tinktura nebo-li lihový výluh z Třapatky nachové, která působí příznivě na..

  145 Kč
 • LEROS Cesty močové 20x1.5g
  LEROS Cesty močové 20x1.5g

  Leros Cesty močové je bylinná směs. Lehce trpký vřes, kořenitý anýz, občerstvující ibišek, šťavnatá brusinka, příjemně kyselý..

  59 Kč
 • KURKUMA:PIPERIN 30 vega tobolek SETARIA
  KURKUMA:PIPERIN 30 vega tobolek SETARIA

  Kurkuma:Piperin je doplněk stravy, který obsahuje extrakt z kurkumy dlouhé a pepře černého. Kurkuma je antioxidant přispívající k..

  209 Kč
 • Unilakt se skořicí tbl.220
  Unilakt se skořicí tbl.220

  Unilakt se skořicí tradiční český doplněk stravy s obsahem jablečné vlákniny, řasy chlorelly, skořice, probiotik a vitaminu C. Je vhodný..

  295 KčObjevte: Čaje na hubnutí V sekci zdravá výživa čaje a bylinky | Čaje a bylinky | Čaje je možné objevit hannasaki ultraslim tropic 50g!
© 2021 Kontakt