Hemagel 30g

Hemagel 30g

Hemagel 30g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdravotnické prostředky
Dodavatel:APOTEX
Cena:629 Kč
Hemagel 30g 5 (100%) 24 hodnocení

HemaGel, zdravotnický prostředek, představuje unikátní řešení hojení ran jak akutních (řezné rány, odřeniny, popáleniny 1. a 2. stupně, drobná poranění), tak i chronický ran, jako jsou bércové vředy, diabetické nohy, proleženiny, pooperační a jiné poškození kůže. Zajišťuje vlhkost při léčbě ran, zabraňuje tvorbě strupů, a tím pomáhá urychlovat proces hojení. Dokáže také snížit bolestivost ran. Balení obsahuje 30 g.


 • Hemagel 5g
  Hemagel 5g

  Špatně se vám hojí rány? Vyzkoušejte HemaGel! Je určen na aktuní i chronické rány jako jsou proleženiny, vředy, poškozená kůže. U nás..

  185 Kč
 • Hemagel 100g
  Hemagel 100g

  HemaGel, zdravotnický prostředek, představuje unikátní řešení hojení ran jak akutních (řezné rány, odřeniny, popáleniny 1. a 2...

  1 519 Kč
 • URGO FILMOGEL Praskliny 3.25ml
  URGO FILMOGEL Praskliny 3.25ml

  Urgo Filmogel napomáhá rychlému hojení prasklin kůže u rukou nebo nohou, okamžitě ulevuje od bolesti. Zabraňuje znovuotevření praskliny,..

  179 Kč
 • Molusk sol.3g
  Molusk sol.3g

  Molusk kožní roztok k opláchnutí je určen k lokální léčbě molusek (Molluscum contagiosum). Molusky jsou nakažlivé kožní onemocnění..

  359 Kč
 • Flexitol Maxiderma balzám na paty 56g
  Flexitol Maxiderma balzám na paty 56g

  FLEXITOl Balzám na paty Maxiderma je zdravotnický prostředek určený na suché a popraskané paty pro intenzivní hydrataci. Účinek byl klinicky..

  179 Kč
 • Leukoplast Softivel Spray Plaster náplast 30ml
  Leukoplast Softivel Spray Plaster náplast 30ml

  Leukoplast Softivel Spray je filmová náplast ve spreji vhodná pro vydezinfikované malé povrchové rány a menší oděrky. Balení obsahuje 30..

  395 Kč
 • Flamigel 250ml hydrokoloid.gel na hojení ran
  Flamigel 250ml hydrokoloid.gel na hojení ran

  Flamigel je gelové krytí určené pro ošetření popálenin, chronických a akutních ran. Osobní odběr zdarma ve více než 150 lékárnách v..

  959 KčObjevte: Pokožka a vlasy V sekci zdravotnické potřeby | zdravotnické prostředky je možné objevit hemagel 30g!
© 2021 Kontakt