Hemagel NEW 100g

Hemagel NEW 100g

Hemagel NEW 100g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdravotnické prostředky
Dodavatel:APOTEX
Cena:1 659 Kč
Hemagel NEW 100g 2,25 (45%) 29 hodnocení

HemaGel NEW je hydrofilní gel obsahující polymerní síť určený pro hojení jednak akutních ran jako jsou povrchová poranění včetně popálenin I. a II. stupně a pooperační rány, ale také chronických ran typu bércové vředy, proleženiny a kožní defekty u pacientů s diabetem. Přípravek HemaGel NEW chemicky váže kyslíkové radikály, které vznikají v průběhu procesu hojení ran, kryje ránu před sekundární infekcí z venčí, optimalizuje bakteriální osídlení rány, utváří na ráně pružnou mechanickou ochrannou vrstvu a podporuje proces hojení rány. Balení obsahuje 100 g.


 • FOOT Care Náplasti na kuří oka mezi prsty 6 6ks
  FOOT Care Náplasti na kuří oka mezi prsty 6 6ks

  FOOT Care Náplasti na kuří oka mezi prsty 6 6 ks obsahují 6 ks kotoučků k odstranění měkkých kuřích ok mezi prsty s účinnou látkou 40 %..

  105 Kč
 • FOOT Care Roztok k odstranění bradavic 12ml
  FOOT Care Roztok k odstranění bradavic 12ml

  Roztok vytvářející film k bezbolestnému odstranění odolných bradavic...

  219 Kč
 • URGO Náhradní gelové podložky 3ks
  URGO Náhradní gelové podložky 3ks

  Urgo náhradní gelové podložky určené pro zdravotnický prostředek Urgo elektroterapie dobíjecí náplast. Při aplikaci gelové podložky..

  435 Kč
 • Relizema cream 40ml
  Relizema cream 40ml

  Relizema cream je určen pro symptomatickou léčbu dermatitidy a erytému, léčbu svědivé a zarudlé pokožky ve spojení s různými typy..

  335 Kč
 • Relizema cream 100ml
  Relizema cream 100ml

  Relizema cream je určen pro symptomatickou léčbu dermatitidy a erytému, léčbu svědivé a zarudlé pokožky ve spojení s různými typy..

  459 Kč
 • Cannaderm Mycosin krém proti plísním 30g
  Cannaderm Mycosin krém proti plísním 30g

  Cannaderm Mycosin krém proti plísním je zdravotnický prostředek ve formě emulzního krému, který v místě aplikace na povrchu kůže..

  155 Kč
 • Aqvitox D roztok 500 ml
  Aqvitox D roztok 500 ml

  Aqvitox-D je superoxidovaný roztok, který se používá na léčbu a zvlhčování chronických ran, popálenin, odřenin, ulcerací a..

  195 KčObjevte: Pokožka a vlasy V sekci zdravotnické potřeby | zdravotnické prostředky je možné objevit hemagel new 100g!
© 2022 Kontakt