HiPP BABY BIO Zelenina a rýže s kuřecím masem 125g

HiPP BABY BIO Zelenina A Rýže S Kuřecím Masem 125g

HiPP BABY BIO Zelenina a rýže s kuřecím masem 125g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětská a kojenecká výživa
Dodavatel:HiPP
Cena:49 Kč
HiPP BABY BIO Zelenina a rýže s kuřecím masem 125g 4 (80%) 32 hodnocení

Masozeleninový příkrm HiPP BABY BIO s příchutí zeleninové omáčky s rýží a kuřecím masem je určen pro děti od ukončeného 4. měsíce. Má normalizující vliv na stolici. Zároveň je obohacení jídelníčku dítěte o maso velmi důležité, protože obsahuje bílkoviny a železo, které má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve. A zelenina je důležitým a spolehlivým zdrojem vlákniny. bez přídavku soli obsahuje omega - 3 mastné kyseliny z BIO řepkového oleje bez přídavku aromat a zahušťovadel bez přídavku barviv a konzervačních látek (veškerá kojenecká a dětská výživa dle zákona) bez lepku Výrobek je vhodný pro děti od ukončeného 4. měsíce věku. Balení obsahuje 125 g.


 • HiPP OVOCE BIO Meruňky 125g
  HiPP OVOCE BIO Meruňky 125g

  Ovocné příkrmy HiPP jsou připraveny k okamžité spotřebě. Je možné je podávat do nemléčných kaší nebo kombinovat se sušenkami HiPP...

  39 Kč
 • HiPP OVOCE BIO Jablka s lesními plody 125g
  HiPP OVOCE BIO Jablka s lesními plody 125g

  Ovocné příkrmy HiPP jsou připraveny k okamžité spotřebě. Je možné je podávat do nemléčných kaší nebo kombinovat se sušenkami HiPP. s..

  39 Kč
 • HiPP OVOCE BIO Švestky 125g
  HiPP OVOCE BIO Švestky 125g

  Ovocné příkrmy HiPP jsou připraveny k okamžité spotřebě. Je možné je podávat do nemléčných kaší nebo kombinovat se sušenkami HiPP...

  39 Kč
 • Hami první lžička mrkvička 125g 4M
  Hami první lžička mrkvička 125g 4M

  Hami první lžička je zeleninový příkrm s mrkvovou příchutí, který je vhodný pro děti od ukončeného 4. měsíce. Jako úplně první..

  35 Kč
 • HiPP JUNIOR BIO Rajč.se špaget.a mozz. 220g
  HiPP JUNIOR BIO Rajč.se špaget.a mozz. 220g

  Bezmasý zeleninový příkrm HiPP BIO Rajčata se špagetami a mozzarellou. s nízkým obsahem soli obsahuje omega - 3 mastné kyseliny z BIO..

  69 Kč
 • Hami příkrm hovězí na zelenině 125g 6M
  Hami příkrm hovězí na zelenině 125g 6M

  Hami sterilované masozeleninové přípravky jsou potravinou pro zvláštní výživu pro kojence a malé děti. Příkrm s příchutí mrkve a..

  35 Kč
 • Hami příkrm zelenina s krůtou 125g 4M
  Hami příkrm zelenina s krůtou 125g 4M

  Hami sterilované masozeleninové přípravky jsou potravinou pro zvláštní výživu pro kojence a malé děti. Jsou určené pro děti od..

  35 KčObjevte: Od 4. měsíce V sekci děti a maminky | dětská a kojenecká výživa | dětské příkrmy je možné objevit hipp baby bio zelenina a rýže s kuřecím masem 125g!
© 2022 Kontakt