HiPP Likvidní forma mléka Pre BIO Combiotik24x90ml

HiPP Likvidní Forma Mléka Pre BIO Combiotik24x90ml

HiPP Likvidní forma mléka Pre BIO Combiotik24x90ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětská a kojenecká výživa
Dodavatel:HiPP
Cena:659 Kč
HiPP Likvidní forma mléka Pre BIO Combiotik24x90ml 3,75 (75%) 44 hodnocení

HiPP Pre BIO Combiotik je likvidní forma mléka vhodná jako počáteční mléko nebo příkrm k mateřskému mléku, v návaznosti na kojení nebo jiné počáteční mléko. HiPP BIO Combiotic obsahuje unikátní kombinaci prebiotik a probiotik podle vzoru mateřského mléka, navíc je v BIO kvalitě.Potravina je vhodná pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. O užívání se poraďte s lékařem. Nepoužívejte při stávající alergii na bílkovinu kravského mléka, při stávající intoleranci kravského mléka, intoleranci laktózy, při galaktosemii nebo při malaabsorpci glukózy - galaktózy. Balení obsahuje 24x90 ml. Potravina pro zvláštní výživu, počáteční mléčná kojenecká výživa. Důležitá upozornění: Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou zastoupením svých živin a jejich kvalitou mateřské mléko. HiPP Pre počáteční mléko by mělo být používáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Výrobek je určený pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Je vhodný pro výživu kojenců během prvních měsíců života až do doby zavedení vhodných příkrmů. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.


 • BEBA COMFORT 1 HM-O liquid 500ml
  BEBA COMFORT 1 HM-O liquid 500ml

  BEBA COMFORT 1 HM-O, tekutá počáteční mléčná kojenecká výživa, pro kojence od narození, pokud nemohou být kojeni. OLIGOSACHARIDY 2´FL -..

  69 Kč
 • BEBA SUPREMEpro 1 800g
  BEBA SUPREMEpro 1 800g

  BEBA SUPREMEpro 1 je instantní mléčná kojenecká výživa s bakteriemi mléčného kvašení L. reuteri a upravenou bílkovinou, pro kojence od..

  649 KčObjevte: Počáteční kojenecká mléka V sekci děti a maminky | dětská a kojenecká výživa | kojenecká a batolecí mléka je možné objevit hipp likvidní forma mléka pre bio combiotik24x90ml!
© 2023 Kontakt