KAWAR Černé bahno z Mrtvého moře 700g

KAWAR Černé Bahno Z Mrtvého Moře 700g

KAWAR Černé bahno z Mrtvého moře 700g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:KAWAR
Cena:249 Kč
KAWAR Černé bahno z Mrtvého moře 700g 3,5 (70%) 32 hodnocení

Černé bahno z Mrtvého moře je 100% přírodním produktem, obsahujícím minerály z Mrtvého moře. Má blahodárné účinky na kůži a celé tělo. Regeneruje a hydratuje suchou a šupinatou kůži. Urychluje průtok v lymfatických drahách, což se pokládá za nejdůležitější faktor v boji proti celulitidě.


 • Pythie Biogama jemná mast 50ml
  Pythie Biogama jemná mast 50ml

  Pythie Biogama jemná mast - v období zimy se zhoršuje stav naší kůže a až 90 % z nás trpí určitou formou suchosti pokožky. A co teprve..

  339 Kč
 • Cutozinc Ichtamo Spray DrKonrad 50ml
  Cutozinc Ichtamo Spray DrKonrad 50ml

  Cutozinc Ichtamo Spray s obsahem ichtamolu (1%) a oxidu zinečnatého (4%) napomáhá zklidnit citlivou a podrážděnou pokožku se sklonem k..

  215 Kč
 • Dr.Popov Zelený jíl 280g
  Dr.Popov Zelený jíl 280g

  Zelený jíl je minerál pocházející z rozkladu živce. Používá se také zevně na obklady a pleťové masky, k prohřátí při revmatismu, do..

  245 Kč
 • Dr.Popov Rakytníková mast Rakytela 50ml
  Dr.Popov Rakytníková mast Rakytela 50ml

  Rakytníková mast s Aloe Vera od Dr.Popova zklidňuje, hydratuje a regeneruje normální i vysušenou pleť. Je také vynikající pro omezení..

  99 Kč
 • Dr.Popov Kosmetická vazelína čistá 100ml
  Dr.Popov Kosmetická vazelína čistá 100ml

  Kosmetická vazelína od Dr.Popova s obsahem vitamínu E pečuje o suchou, drsnou a popraskanou pokožku (ruce, lokty, paty). Skvěle chrání pleť..

  105 KčObjevte: Přípravky na ošetření kůže V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo je možné objevit kawar Černé bahno z mrtvého moře 700g!
© 2022 Kontakt