LEGALON 70MG tvrdé tobolky 30

LEGALON 70MG Tvrdé Tobolky 30

LEGALON 70MG tvrdé tobolky 30

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Léky na trávicí soustavu
Dodavatel:Legalon
Cena:159 Kč
LEGALON 70MG tvrdé tobolky 30 3 (60%) 41 hodnocení

Přípravek Legalon 70 patří do skupiny léků určených k léčbě onemocnění jater. Obsahuje extrakt z plodů ostropestřce mariánského. Legalon 70 se používá jako podpůrná léčba při toxickém poškození jater, při chronickém zánětlivém onemocnění jater nebo při jaterní cirhóze. Rostlinnou léčivou látkou Legalonu 70 je Silybi mariani fructus extractum siccum obsahující silymarin, který působí jako stabilizátor buněčné membrány a umožňuje tím ochranu jater před škodlivými vlivy i obnovení jimi poškozených jaterních buněk. Léčba Legalonem 70 je prospěšná, jen pokud je přerušeno působení toxické látky vyvolávající poškození jater (např. alkohol). Přípravek není vhodný k léčbě akutních otrav. Balení obsahuje je 30 tvrdých tobolek k vnitřnímu užití (perorálnímu podání).


  • SILYMARIN AL 50MG obalené tablety 100
    SILYMARIN AL 50MG obalené tablety 100

    Přípravek Silymarin AL patří do skupiny léků určených k léčbě onemocnění jater. Obsahuje extrakt z plodů ostropestřce mariánského...

    225 KčObjevte: Léky na játra a žlučník V sekci volně prodejné léky | léky na trávicí soustavu je možné objevit legalon 70mg tvrdé tobolky 30!
© 2023 Kontakt