LIVSANE Podpora pro zdravé vlasy a nehty 60ks

LIVSANE Podpora Pro Zdravé Vlasy A Nehty 60ks

LIVSANE Podpora pro zdravé vlasy a nehty 60ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdraví a krása
Dodavatel:Livsane
Cena:129 Kč
LIVSANE Podpora pro zdravé vlasy a nehty 60ks 2,5 (50%) 19 hodnocení

LIVSANE Podpora pro zdravé vlasy a nehty je doplněk stravy ve formě kapslí obsahující komplex vitamínů a minerálů. Biotin, selen a zinek přispívají k udržování zdravých vlasů. Selen a zinek přispívají k udržování zdravých nehtů. Měď přispívá k normální pigmentaci vlasů. Vitamín B6 přispívá k normální syntéze cysteinu. Zinek přispívá k normální syntéze bílkovin. Vitamín B12 a zinek hrají roli v procesu dělení buněk. Vitamín B2, měď a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem. Vitamín B1, niacin a kyselina pantotenová přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Lesklé vlasy a silné nehty představují pro mnoho lidí ideální krásu. Vedle zdravé stravy je pro vlasy a nehty zvlášť důležité dostatečné zásobování živinami a nutričními látkami. Dobře vyživovaný organismus se odráží také v krásných, zdravých vlasech a nehtech.Neobsahuje lepek a laktózu. Je vhodný pro vegetariány a vegany. Balení obsahuje 60 kapslí.


 • FEMINUS tbl.60
  FEMINUS tbl.60

  Feminus je doplněk stravy ve formě tablet. Jedná se o unikátní přípravek pro ženy s obsahem extraktů bylin a vitaminů. Ve složení se..

  569 Kč
 • Triphala cps. 120
  Triphala cps. 120

  Triphala je doplněk stravy obsahující směs tří ajurvédských bylin, Emblica officinalis, Terminalia chebula, Terminalia bellirica. Obsahuje jen..

  325 Kč
 • Affron cps. 90
  Affron cps. 90

  Doplněk stravy Affron je výtažek z ručně sbíraných blizen šafránu setého (Crocus sativus L.). Výtažek je standardizován na obsah min. 3,5..

  459 Kč
 • Klorane Tuhý šampon s mangem - suché vlasy 80 g
  Klorane Tuhý šampon s mangem - suché vlasy 80 g

  Velkorysé k suchým a matným vlasům Botanici vybrali mangové máslo, Mongifera indica L., pro své jedinečné složení mastných kyselin, které..

  309 Kč
 • Kloubus 30 sáčků
  Kloubus 30 sáčků

  Kloubus je doplněk stravy ve formě sáčků. Česká kloubní výživa s certifikovaným účinným složením, které zahrnuje hydrolyzovaný..

  649 KčObjevte: Vlasy kůže nehty V sekci doplňky stravy a výživa | zdraví a krása je možné objevit livsane podpora pro zdravé vlasy a nehty 60ks!
© 2021 Kontakt