NEOSTRATA RESURFACE Problem Dry Skin Cream 100g

NEOSTRATA RESURFACE Problem Dry Skin Cream 100g

NEOSTRATA RESURFACE Problem Dry Skin Cream 100g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:Neostrata
Cena:709 Kč
NEOSTRATA RESURFACE Problem Dry Skin Cream 100g 3,25 (65%) 27 hodnocení

Silný obnovující krém vyvinutý ke zjemnění a hydrataci neobvykle suché a drsné kůže na loktech, kolenou či patách. Obsahuje účinnou 20% směs alfa a polyhydroxykyselin (AHA/PHA) k obnově závažného poškození kůže. Včelí vosk a zjemňující oleje snižují podráždění pokožky. Všechny tyto látky snižují drsnost kůže na dotek s dlouhotrvajícím účinkem. Výsledkem je výrazné zlepšení drsné, šupinaté kůže. Krém je vyvinut pro: snížení odlupování šupinek kůže, spojených s hyperkeratózou hydrataci extrémně suché kůže drsnou, ztluštělou kůži na loktech, patách, kolenou folikulární keratózu; ideální pro osoby s psoriázou a keratosis pilaris Balení obsahuje 100 g.


 • CARUN Konopná mast univerzální 100ml
  CARUN Konopná mast univerzální 100ml

  CARUN Konopná mast univerzální obsahuje účinou látkou CBD (cannabidiol), která má mnoho blahodárných účinků a široké spektrum..

  359 Kč
 • CutisHelp CANNABIOX E aktivní emoliens 200ml
  CutisHelp CANNABIOX E aktivní emoliens 200ml

  Aktivní krémové Emoliens s obsahem nové dermatologické kompozice Bocanol je určeno pro lokální ošetření kůže při zhoršeném stádiu..

  339 Kč
 • Calcium pantothenicum mast Generica 30g
  Calcium pantothenicum mast Generica 30g

  Calcium pantothenicum mast je vhodná pro péči o suchou až extrémně suchou pokožku a jako podpůrná léčba při kožních onemocněních..

  59 Kč
 • Vitar Vazelina extra jemná bílá 400g
  Vitar Vazelina extra jemná bílá 400g

  Vitar Vazelina extra jemná bílá v lékopisné kvalitě je určena pro zjemnění pokožky. Je neparfémovaná, pokožku nedráždí a je tedy..

  165 Kč
 • Tea Tree oil 30ml
  Tea Tree oil 30ml

  Tea Tree olej lze použít v mnoha oblastech. Je vhodný na ucpaný nos, kašel, akné, opary a afty, popraskané koutky či na bolesti svalů a..

  235 Kč
 • Chytrá houba Pythie Bio Biogama 50ml
  Chytrá houba Pythie Bio Biogama 50ml

  Chytrá houba Pythie Bio Biogama je biologický přípravek vhodný pro pokožku se sklonem k lupénce a atopickému ekzému. BIO kvalita. Balení..

  425 KčObjevte: Přípravky na ošetření kůže V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo je možné objevit neostrata resurface problem dry skin cream 100g!
© 2022 Kontakt