PAMPERS New Baby 1 Newborn 43ks

PAMPERS New Baby 1 Newborn 43ks

PAMPERS New Baby 1 Newborn 43ks

Kde koupit >>



Základní údaje o produktu:
Kategorie: Pleny dětská hygiena a kosmetika
Dodavatel:Pampers
Cena:209 Kč
PAMPERS New Baby 1 Newborn 43ks 2,5 (50%) 36 hodnocení

Pampers unikátní plenky New Baby zajišťují nepřekonatelnou suchost pokožky, jsou prodyšné a na jejich vnitřní straně je použita technologie uklidňujícího pleťového mléka. Jsou vybavené technologií Complete Care, díky které má unikátní vrchní vrstva plenky větší otvory absorbující nejen moč, ale i tekutou stolici, a to lépe než jakékoli jiné plenky. Speciální struktura vnitřní povrchové vrstvy urychluje přesun vlhkosti směrem od pokožky dítěte do ultrasavého jádra, které přeměňuje tekutinu na gel s cílem zabránit prosáknutí vlhkosti zpět na pokožku dítěte. Pružné zapínací pásky po stranách pomáhají předcházet protečení.Balení obsahuje 43 kusů plenek určených pro dítě s váhou 2-5 kg.


 • PAMPERS plenky Sleep Play 4 Maxi 50ks
  PAMPERS plenky Sleep Play 4 Maxi 50ks

  Pampers Sleep and Play Maxi jsou pleny vysoké kvality s vysokou absorpcí, které jsou určeny pro váhovou kategorii 7-14 kg. Obsahují spolehlivé..

  319 Kč
 • PAMPERS Active Baby VPP 4 Maxi 58ks
  PAMPERS Active Baby VPP 4 Maxi 58ks

  Plenky Pampers active baby chrání pokožku dítěte systémem dvojí ochrany: rychle absorbují vlhkost, účinně ji oddělují od pokožky miminka..

  449 Kč
 • Happy Mini dětské pleny 78ks
  Happy Mini dětské pleny 78ks

  Happy dětské pleny ve velikosti Mini jsou vhodné pro miminka v prvních měsících života a doporučené hmotnosti 3 - 6 kg. Plenky pro..

  339 Kč
 • Happy Midi dětské pleny 72ks
  Happy Midi dětské pleny 72ks

  Happy dětské pleny ve velikosti Midi jsou vhodné pro děti o hmotnosti 5 - 9 kg. Jejich unikátní vlastnosti přizpůsobené potřebám dětí..

  339 Kč



Objevte: Plenky 1 (2 5 - 5 kg) V sekci děti a maminky | pleny dětská hygiena a kosmetika | plenky a přebalování | dětské pleny a plenky | jednorázové plenky je možné objevit pampers new baby 1 newborn 43ks!
© 2023 Kontakt