PRONTOSAN WOUND GEL HYDROGEL NA AKTIVNÍ ODSTRANĚNÍ BIOFILMU, 30ML

PRONTOSAN WOUND GEL HYDROGEL NA AKTIVNÍ ODSTRANĚNÍ BIOFILMU, 30ML

PRONTOSAN WOUND GEL HYDROGEL NA AKTIVNÍ ODSTRANĚNÍ BIOFILMU, 30ML

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:B. Braun CZ
Cena:420 Kč
PRONTOSAN WOUND GEL HYDROGEL NA AKTIVNÍ ODSTRANĚNÍ BIOFILMU, 30ML 3 (60%) 33 hodnocení

Ochranný gel k čištění, zvlhčování a dekontaminaci inkrustovaných, kontaminovaných a chronických kožních ran. Prontosan se používá pro čištění a zvlhčování chronických ran, pro konzervační zvlhčení obvazů a krytí ran, obkladů, gázy, tamponů, houbiček, gelů, hydrofilního materiálu, alginátů, hydrokoloidů. Je určený pro čištění, zvlhčování a dekontaminaci: a) akutních neinfikovaných a infikovaných ran: traumatické rány, např. tržné rány, odřeniny nebo bodné rány (je-li indikováno šití, měl by se Prontosan Wound Gel aplikovat po chirurgickém zákroku). b) chronických neinfikovaných a infikovaných ran (zejména narušených a těžko přístupných ran), včetně arteriálních a žilních vředů, diabetických vředů a otlakových vředů). c) Pooperačních ran. d) Popálenin tepelných, chemických a po radiační terapii (1. a 2. stupně). Není cytotoxický, nedráždí, nesenzibilizuje, nepůsobí bolest, nezpomaluje granulaci a epitelizaci.


 • Janův olej třezalkový 100ml
  Janův olej třezalkový 100ml

  TOPVET Třezalkový bylinný olej (Janův olej) je určen pro kůži spálenou od sluníčka, na drobné kožní prasklinky, poškozené prsní..

  129 Kč
 • Vitar Vazelina extra jemná bílá 110g
  Vitar Vazelina extra jemná bílá 110g

  Vitar Vazelina extra jemná bílá v lékopisné kvalitě je určena pro zjemnění pokožky. Je neparfémovaná, pokožku nedráždí a je tedy..

  79 Kč
 • CutisHelp Konopný tělový balzám 200ml
  CutisHelp Konopný tělový balzám 200ml

  CutisHelp Konopný tělový BALZÁM se doporučuje používat při ekzému, projevech kožní alergie, lupénce, seboroické dermatitidě,..

  279 Kč
 • CutisHelp CANNABIOX E aktivní emoliens 200ml
  CutisHelp CANNABIOX E aktivní emoliens 200ml

  Aktivní krémové Emoliens s obsahem nové dermatologické kompozice Bocanol je určeno pro lokální ošetření kůže při zhoršeném stádiu..

  339 Kč
 • Calcium pantothenicum mast Generica 30g
  Calcium pantothenicum mast Generica 30g

  Calcium pantothenicum mast je vhodná pro péči o suchou až extrémně suchou pokožku a jako podpůrná léčba při kožních onemocněních..

  59 Kč
 • Vitar Vazelina extra jemná bílá 400g
  Vitar Vazelina extra jemná bílá 400g

  Vitar Vazelina extra jemná bílá v lékopisné kvalitě je určena pro zjemnění pokožky. Je neparfémovaná, pokožku nedráždí a je tedy..

  165 Kč
 • Tea Tree oil 30ml
  Tea Tree oil 30ml

  Tea Tree olej lze použít v mnoha oblastech. Je vhodný na ucpaný nos, kašel, akné, opary a afty, popraskané koutky či na bolesti svalů a..

  235 Kč
 • Arganový olej 100 percent obličej tělo vlasy 100ml
  Arganový olej 100 percent obličej tělo vlasy 100ml

  Bio arganový olej je jedním z nejvzácnějších olejů na světě, někdy je také nazýván přírodním elixírem krásy a mládí. S vysokým..

  419 Kč
 • Chytrá houba Pythie Bio Biogama 50ml
  Chytrá houba Pythie Bio Biogama 50ml

  Chytrá houba Pythie Bio Biogama je biologický přípravek vhodný pro pokožku se sklonem k lupénce a atopickému ekzému. BIO kvalita. Balení..

  425 KčObjevte: Přípravky na ošetření kůže V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo je možné objevit prontosan wound gel hydrogel na aktivnÍ odstranĚnÍ biofilmu, 30ml!
© 2023 Kontakt