Prezervativ DUREX Extra Safe pack 54ks (2 1)

Prezervativ DUREX Extra Safe Pack 54ks (2 1)

Prezervativ DUREX Extra Safe pack 54ks (2 1)

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:Durex
Cena:645 Kč
Prezervativ DUREX Extra Safe pack 54ks (2 1) 2,25 (45%) 32 hodnocení

Kondomy Durex Extra Safe jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální ochranu během sexu. Jsou vyrobeny z lehce silnějšího latexu a lubrikovány silikonovým lubrikačním gelem. Kondomy Extra Safe nabízí pocit většího bezpečí, aniž byste se vzdali potěšení. Uvolněte se a jděte do toho naplno.Extra lubrikované pro větší komfort Lehce silnější pro klidnější mysl Voní lépe než latex Hladké kondomy, tvar Easy-on pro snadnější nasazení zakončený rezervoáremKvalita Durex: každý kondom je 100 % elektronicky testován. U každé šarže se provede dalších 5 testů kvality. Balení obsahuje 3x 18 ks.


 • HEMOROGEL mycí gel 200ml CZ SK
  HEMOROGEL mycí gel 200ml CZ SK

  Hemorogel mycí gel ošetřující a zklidňující podrážděnou pokožku intimních partií. Vhodný při hemoroidálním onemocnění, prasklinky..

  185 Kč
 • Lactacyd Femina 400 ml
  Lactacyd Femina 400 ml

  Lactacyd Femina je emulze pro intimní hygienu, která poskytuje intimním partiím každodenní potřebnou ochranu. Je obohacena o biologickou..

  249 KčObjevte: Kondomy a prezervativy V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo | intimita a intimní hygiena je možné objevit prezervativ durex extra safe pack 54ks (2 1)!
© 2022 Kontakt