Priessnitz Kloubní výž.Forte Glukos. Kolag. 180 90

Priessnitz Kloubní Výž.Forte Glukos. Kolag. 180 90

Priessnitz Kloubní výž.Forte Glukos. Kolag. 180 90

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Klouby a kloubní výživa
Dodavatel:Priessnitz
Cena:819 Kč
Priessnitz Kloubní výž.Forte Glukos. Kolag. 180 90 2,75 (55%) 41 hodnocení

Priessnitz Kloubní výživa Forte plus je doplněk stravy obsahující glukosamin, boswelii, vitamin C, K a D. Složení je navíc obohaceno o kolagenový komplex DuoActivTM obsahující oba typy kolagenů. Kolagen typu I (18 mg) se běžně nachází ve šlachách a kostech. Kolagen typu II (6 mg) je přítomen přímo v chrupavkách, a právě ty nám zajišťují pohodlnou chůzi. Boswellie podporuje normální stav kostí a kloubů. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek. Vitamin D a K přispívají k normálnímu stavu kostí. Balení obsahuje 270 tablet.


 • COLAFIT JUNIOR 60 kostiček
  COLAFIT JUNIOR 60 kostiček

  Colafit Junior je doplněk stravy v kostičkách, který obsahuje kolagen typu I a extrakt růže šípkové. Přípravek určený dětem, který..

  359 Kč
 • ADVANCE Flextor tbl.120
  ADVANCE Flextor tbl.120

  Advance Flextor je doplněk stravy, který obsahuje vysoké množství glukosaminu, chondroitinu, MSM, bromelainu, kolagenu a extraktu z boswellie a..

  419 Kč
 • Cannaderm Mentholka EXTRA konopné mazání 150ml
  Cannaderm Mentholka EXTRA konopné mazání 150ml

  Mentholka EXTRA chladivé konopné mazání je masážní gel s extra silným účinkem pro zmírnění potíží i dlouhodobě namáhaných zad,..

  269 Kč
 • Cannaderm Thermolka EXTRA hřejivé mazání 150ml
  Cannaderm Thermolka EXTRA hřejivé mazání 150ml

  Cannaderm Thermolka je hřejivý masážní gel s extra silným účinkem pro prohřátí zad, svalů a kloubů. Vylepšená receptura s obsahem..

  275 Kč
 • LIVSANE Studený Horký zábal 2 ks
  LIVSANE Studený Horký zábal 2 ks

  Livsane zábal je zdravotnický prostředek pro léčbu modřin, otoků, bolestí svalů, bolestí zad a dalších příznaků, které lze léčit..

  119 KčObjevte: Klouby a kloubní výživa V sekci mám problém s... je možné objevit priessnitz kloubní výž.forte glukos. kolag. 180 90!
© 2023 Kontakt