ProfiChondro Original Efekt tob. 2x90

ProfiChondro Original Efekt Tob. 2x90

ProfiChondro Original Efekt tob. 2x90

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Klouby a sport
Dodavatel:ProfiChondro
Cena:639 Kč
ProfiChondro Original Efekt tob. 2x90 2,75 (55%) 27 hodnocení

Doplněk stravy ProfiChondro Efekt s glukosaminem, MSM, extraktem Boswellie a vitaminem C. Glukosamin sulfát 2 KCl je tělu vlastní látka, která se přirozeně vyskytuje v kloubní chrupavce a vazivových tkáních. Jedná se o látku, kterou organismus využívá při syntéze kyseliny hyaluronové obsažené v kloubním mazu a proteoglykanů (složitých cukrů), které jsou základní stavební složkou kloubní chrupavky a zajišťují její pružnost. MSM neboli methysulfonylmethan je zdrojem organicky vázané síry. Jedná se o čistě přírodní látku rostlinného původu. Boswelia serrata přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. ProfiChondro Efekt je vhodný zejména ve středním a vyšším věku, osobám s nadměrným zatížením kloubů a lidem s aktivním způsobem života. Neobsahuje cukr. Balení obsahuje 180 tobolek.


 • Olimpex Shark Forte tbl.50x750mg žraločí chrupavka
  Olimpex Shark Forte tbl.50x750mg žraločí chrupavka

  Olimpex Shark Forte žraločí chrupavka je doplněk stravy. Žraločí chrupavka obsahuje chondroitin sulfát, mucopolysacharidy, soli vápníku a..

  259 Kč
 • Colavital SWISS 70 kostiček
  Colavital SWISS 70 kostiček

  Colavital je čistý lyofilizovaný kolagen se speciální přísadou, která pomáhá udržovat klouby zdravé, pružné a pohyblivé. Kolagen je..

  315 Kč
 • Artrofit tob.60
  Artrofit tob.60

  Artrofit 3v1 je doplněk stravy, který obsahuje glukosamin, chondroitin a kolagen. Všechny tři složky jsou zapojeny do tvorby chrupavky, vaziv,..

  409 Kč
 • JML Kloub 3000 tbl.62xMSM-Glukosamin Chondroitin
  JML Kloub 3000 tbl.62xMSM-Glukosamin Chondroitin

  Kloub 3000 plus je doplněk stravy ve formě tablet. Jedná se o komplexní vícesložkový přípravek, který obsahuje glukosamin sulfát,..

  355 KčObjevte: Kloubní výživa V sekci doplňky stravy a výživa | klouby a sport je možné objevit profichondro original efekt tob. 2x90!
© 2021 Kontakt