RESCUE REMEDY Krizový sprej 20ml

RESCUE REMEDY Krizový Sprej 20ml

RESCUE REMEDY Krizový sprej 20ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Čaje a bylinky
Dodavatel:RESCUE
Cena:405 Kč
RESCUE REMEDY Krizový sprej 20ml 5 (100%) 25 hodnocení

RESCUE REMEDY Krizový sprej je kombinací květů vybraných Dr. Bachem - Impatiens (Netýkavka žláznatá), Star of Bethlehem (snědek okoličnatý), Cherry Plum (slíva třešňová), Roch Rose (devaterník penízkový) v čiré pramenité vodě, konzervované glycerinem. Glycerin vzniká kvašením alkoholu nejvyšší kvality, je bez vůně, má hustší konzistenci a příjemně nasládlou chuť.Je to jedna z neznámějších a nejpoužívanějších esencí. Není ojedinělé, že tuto esenci nosí lidé u sebe na cestách, mají ji v domácí lékárničce nebo v zásuvce na pracovišti. Za dlouhá léta se jedinečnost této kombinace osvědčila v nejrůznějších naléhavých situacích.Balení obsahuje 20 ml.


 • LEROS Kopřiva 20x1g
  LEROS Kopřiva 20x1g

  Leros Kopřiva je doplněk stravy ve formě bylinného čaje, který obsahuje nať kopřivy. Kopřivový čaj má jemnou bylinnou vůni a lehounce..

  59 Kč
 • LEROS Mateřídouška 20x1.5g
  LEROS Mateřídouška 20x1.5g

  Leros Mateřídouška je bylinný čaj, který obsahuje nať mateřídoušky. Mateřídouška patří k výrazně aromatickým bylinkám a říká se..

  59 Kč
 • LEROS BABY BIO Dětský čaj bylinný n.s.20x2g - II. jakost
  LEROS BABY BIO Dětský čaj bylinný n.s.20x2g - II. jakost

  Čaj má prvotřídní chuť a kvalitu a obsahuje vyváženou směs vysoce kvalitních bylinek, které pocházejí z kontrolovaného ekologického..

  55 Kč
 • LEROS Šalvěj 40g
  LEROS Šalvěj 40g

  Leros Šalvěj je doplněk stravy ve formě sypaného bylinného čaje, obsahující nať šalvěje lékařské. Šalvěj je výrazně aromatická..

  65 Kč
 • Ovocňák dárková rakytníková sada 3ks
  Ovocňák dárková rakytníková sada 3ks

  Dárkové balení obsahuje: 100% rakytníkovou šťávu, 100% rakytníkový čaj a rakytníkový džem s jahodou. Rakytník je rostlina s velmi..

  395 Kč
 • Cupper BIO čaj Be Happy 20 n.s.
  Cupper BIO čaj Be Happy 20 n.s.

  Cupper BIO čaj Be Happy je zklidňující bylinná směs pro zahřátí obsahující citron, zázvor, skořici a černý pepř.Čaj je vyroben v BIO..

  59 Kč
 • Cupper BIO čaj Zen Balance 20 n.s.
  Cupper BIO čaj Zen Balance 20 n.s.

  Cupper BIO čaj Zen Balance je osvěžující relaxační bylinný čaj pro chvíle vnitřního klidu. Obsahuje citronovou trávu, eukalypt, ginkgo a..

  59 Kč
 • LEROS Očista těla n.s.21x1.4g
  LEROS Očista těla n.s.21x1.4g

  LEROS Očista těla je 21denní čajová kúra.Jedná se o pročišťující bylinný čaj s obsahem pampelišky a celerových semínek.Pampeliška..

  65 KčObjevte: Bylinné kapky V sekci zdravá výživa čaje a bylinky | Čaje a bylinky je možné objevit rescue remedy krizový sprej 20ml!
© 2021 Kontakt