RYOR Lymfodren bylinný čaj 50g

RYOR Lymfodren Bylinný čaj 50g

RYOR Lymfodren bylinný čaj 50g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Čaje a bylinky
Dodavatel:Ryor
Cena:79 Kč
RYOR Lymfodren bylinný čaj 50g 5 (100%) 29 hodnocení

RYOR Lymfodren je sypaný čaj, který obsahuje směs bylin. Ibišek květ přispívá k normálnímu trávení a činnosti střev. Pampeliška list podporuje vylučování - pročištění těla. Vřes květ přispívá k normální funkci močových cest (ledviny), přispívá k normálnímu duševnímu stavu a výkonnosti, pozitivní náladě, spánku a podporuje imunitní systém. Měsíček květ přispívá k normální činnosti jater. Jetel luční květ přispívá k normální činnost srdce, kardiovaskulárního systému. Třapatka přispívá k přirozené obranyschopnosti. Pýr podporuje normální činnost oběhové soustavy - pročištění. Balení obsahuje 50 g.


 • Dr.Popov Čaj Rednal 50g
  Dr.Popov Čaj Rednal 50g

  Čaj Rednal obsahuje ibišek, černý rybíz a břízu, které udržují normální činnost močových cest a odvod tekutin z organizmu. Tužebník a..

  65 Kč
 • HERBEX Šípek plod čaj sypaný 100g
  HERBEX Šípek plod čaj sypaný 100g

  Doplněk stravy HERBEX Šípek plod je sypaný čaj, který obsahuje růži šípkovou.Růže šípková (Rosa canina) je antioxidant, podporuje..

  55 Kč
 • Dr.Popov Čaj Roibos 100g
  Dr.Popov Čaj Roibos 100g

  Africký sypaný čaj Rooibos bez obsahu kofeinu je ve světě velmi oblíbený pro své účinky a lahodnost. Rooibos je vytrvalá rostlina z Jižní..

  95 Kč
 • Čaj Cuida Te sypaný zelený Smetanové jahody 100g
  Čaj Cuida Te sypaný zelený Smetanové jahody 100g

  Vybraný zelený čaj s chutí smetanových jahod s lístky růží. Čaj je uložený v plechové dóze pro uchování aroma...

  129 KčObjevte: Sypané čaje V sekci zdravá výživa čaje a bylinky | Čaje a bylinky | Čaje je možné objevit ryor lymfodren bylinný čaj 50g!
© 2022 Kontakt