Reflex Nutrition Nexgen PRO multivit.DE cps.120

Reflex Nutrition Nexgen PRO Multivit.DE Cps.120

Reflex Nutrition Nexgen PRO multivit.DE cps.120

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vitamíny
Dodavatel:Reflex Nutrition
Cena:609 Kč
Reflex Nutrition Nexgen PRO multivit.DE cps.120 3,25 (65%) 25 hodnocení

Doplněk stravy. Prémiový all-in-one multivitamín s obsahem bioaktivních forem vitamínů, organicky vázaných minerálů, bioaktivních enzymů, živých probiotických kultur a rostlinných extraktů = 38 biologicky aktivních složek v prověřeném a vyváženém poměru. Sofistikovaná formulace produktu vychází z přírodního modelu, kde se jednotlivé vitamíny a minerály obvykle nevyskytují izolovaně, ale vždy v kombinaci s důležitými organickými nosiči, fytonutrienty, živými kulturami, enzymy a dalšími bioaktivními faktory. Maximální využitelnost je garantována nejen kvalitou a čistotou použitých zdrojů, ale také díky tzv. dělenému systému dávkování. Nexgen Pro a Digestive enzymes je kompletně vyrobený ve Velké Británii. Vyvážená kombinace všech důležitých vitamínů v bioaktivní formě: vitamín D3, vitamín C, vitamín K2-MK7, B-komplex, vitamín B12, vitamín A, vitamín E, koenzym Q10, quercetin a další vitamíny. Vyvážená kombinace důležitých minerálů v organické/chelátové formě: hořčík, zinek, měď, chrom, mangan, selen.. Bioaktivní enzymy - vyvážená kombinace důležitých enzymů v bioaktivní formě: Proteáza, Laktáza, Alfa-Amyláza, Lipáza, Celuláza. Směs živých kultur - vyvážená kombinace důležitých probiotických kultur (4 zdroje): Bacilus coagulans. Bifidobacterium bifidum, Lactobacilus rhamnosus, Lactobacilus acidophilus Rostlinné extrakty - optimalizovaný obsah důležitých rostlinných extraktů (fytonutrienty a antioxidanty): extrakt ze zeleného čaje, extrakt z hroznových jader, extrakt z kořene Macy, extrakt ze skořicové kůry, extrakt z černého pepře.Balení obsahuje 120 kapslí.


 • VEGANUS tbl.30
  VEGANUS tbl.30

  Veganus je doplněk stravy ve formě tablet. Je určen pro vegany a vegetariány jako doplňkový komplex vitamínů, minerálů a stopových prvků,..

  499 Kč
 • Biomin IMUNO PROTECT JUNIOR tob.60
  Biomin IMUNO PROTECT JUNIOR tob.60

  Biomin IMUNO PROTECT JUNIORplus je doplněk stravy s obsahem Vitaminu C (askorban sodný), Vitaminu D3 (cholekalciferol) a Zinku (citrát..

  295 KčObjevte: Multivitamíny V sekci doplňky stravy a výživa | vitamíny je možné objevit reflex nutrition nexgen pro multivit.de cps.120!
© 2021 Kontakt