SAFORELLE Ultra savé menstruační kalhotky 34 36

SAFORELLE Ultra Savé Menstruační Kalhotky 34 36

SAFORELLE Ultra savé menstruační kalhotky 34 36

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:Saforelle
Cena:679 Kč
SAFORELLE Ultra savé menstruační kalhotky 34 36 5 (100%) 38 hodnocení

Menstruační kalhotky Saforelle představují novou generaci hygienických pomůcek. Poskytují pocit bezpečí, pohodlí a spolehlivosti. Jsou dermatologicky testované a mají takové přednosti, aby se nevyhnutelně staly volbou žen v době menstruace. Menstruační kalhotky jsou revoluční alternativní hygienickou pomůckou. Jsou naprosto pohodlné a zaměnitelné s běžným spodním prádlem. Rozdílem je jejich funkčnost. Mají v sobě všitou technologicky dobře propracovanou funkční vrstvenou vložku tenkou pouhé 3mm, která nahrazuje vložku klasickou se savostí 3 běžných vložek či tamponů. Veškerá krev je tedy odváděna do této spodní, neprosáknutelné části a vy se tak díky tomu můžete i po dobu až 12 hodin cítit úplně v suchu. Antibakteriální úprava zabrání nejen tvorbě bakterií, ale i nepříjemnému zápachu. Kalhotky vydrží až 100 pracích cyklů, po použití je stačí vymáchat ve studené vodě a poté vyprat jako běžné prádlo na 40 stupňů. Během vašeho cyklu si tedy vystačíte pouze se dvěma kousky, pro větší jistotu je doporučeno zakoupit troje či čtvery kalhotky. Záleží jen na vás, jak často budete kalhotky měnit a prát. Velikost 34/36 - obvod boků 90-94 cm. Balení obsahuje 1 ks. Barva: černá.


 • Always vložky Ultra Sensitiv Normal Plus single 10ks
  Always vložky Ultra Sensitiv Normal Plus single 10ks

  Always Ultra Sensitiv Normal Plus jsou nové dámské hygienické vložky pro větší komfort, bezpečí a zároveň maximální ochranu..

  65 Kč
 • Always vložky Classic Maxi 9ks
  Always vložky Classic Maxi 9ks

  Always Classic Maxi jsou dámské silné hygienické vložky, které jsou opatřeny novým absorpčním jádrem pro každodenní použití během..

  35 Kč
 • SAFORELLE gel pro intimní hygienu 1L
  SAFORELLE gel pro intimní hygienu 1L

  Saforelle Gel pro intimní hygienu je určený zejména pro ženy s citlivou a podrážděnou pokožkou. Jedná se o jemnou čisticí péči, která..

  525 Kč
 • SAFORELLE Miss 250ml
  SAFORELLE Miss 250ml

  Saforelle Miss byla speciálně vytvořena tak, aby uklidňovala a respektovala citlivou pokožku malých děvčátek. Tato čisticí péče s..

  265 Kč
 • Intimní mycí emulze ONCLÉ BIORGANIC 200 ml
  Intimní mycí emulze ONCLÉ BIORGANIC 200 ml

  Intimní mycí emulze ONCLÉ BIORGANIC byla navržena pro každodenní použití v intimních partiích žen. Mycí emulze má 100% přírodních..

  209 KčObjevte: Menstruační kalhotky V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo | intimita a intimní hygiena | menstruační potřeby je možné objevit saforelle ultra savé menstruační kalhotky 34 36!
© 2023 Kontakt