SAFORELLE Ultra savé menstruační kalhotky 38

SAFORELLE Ultra Savé Menstruační Kalhotky 38

SAFORELLE Ultra savé menstruační kalhotky 38

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:Saforelle
Cena:679 Kč
SAFORELLE Ultra savé menstruační kalhotky 38 4 (80%) 35 hodnocení

Menstruační kalhotky Saforelle představují novou generaci hygienických pomůcek. Poskytují pocit bezpečí, pohodlí a spolehlivosti. Jsou dermatologicky testované a mají takové přednosti, aby se nevyhnutelně staly volbou žen v době menstruace. Menstruační kalhotky jsou revoluční alternativní hygienickou pomůckou. Jsou naprosto pohodlné a zaměnitelné s běžným spodním prádlem. Rozdílem je jejich funkčnost. Mají v sobě všitou technologicky dobře propracovanou funkční vrstvenou vložku tenkou pouhé 3mm, která nahrazuje vložku klasickou se savostí 3 běžných vložek či tamponů. Veškerá krev je tedy odváděna do této spodní, neprosáknutelné části a vy se tak díky tomu můžete i po dobu až 12 hodin cítit úplně v suchu. Antibakteriální úprava zabrání nejen tvorbě bakterií, ale i nepříjemnému zápachu. Kalhotky vydrží až 100 pracích cyklů, po použití je stačí vymáchat ve studené vodě a poté vyprat jako běžné prádlo na 40 stupňů. Během vašeho cyklu si tedy vystačíte pouze se dvěma kousky, pro větší jistotu je doporučeno zakoupit troje či čtvery kalhotky. Záleží jen na vás, jak často budete kalhotky měnit a prát. Velikost 38 - obvod boků 96-100 cm. Balení obsahuje 1 ks. Barva: černá.


 • SAFORELLE Ultra savé menstruační kalhotky 44
  SAFORELLE Ultra savé menstruační kalhotky 44

  Menstruační kalhotky Saforelle představují novou generaci hygienických pomůcek. Poskytují pocit bezpečí, pohodlí a spolehlivosti. Jsou..

  679 Kč
 • SAFORELLE Ultra savé menstruační kalhotky 34 36
  SAFORELLE Ultra savé menstruační kalhotky 34 36

  Menstruační kalhotky Saforelle představují novou generaci hygienických pomůcek. Poskytují pocit bezpečí, pohodlí a spolehlivosti. Jsou..

  679 Kč
 • Oasis SLIP Normal 20 ks
  Oasis SLIP Normal 20 ks

  Oasis SLIP Normal jsou slipové vložky určené pro každodenní potřebu. Jsou vhodné pro dokonalejší hygienu při slabé menstruaci, při..

  45 Kč
 • DH tampóny Tampax Compak Economy Super 16ks
  DH tampóny Tampax Compak Economy Super 16ks

  Tampax Compak Economy Super jsou menstruační tampóny s aplikátorem. Aplikátor, vyrobený z hladkého plastu, napomáhá tampón zavést lehce a..

  95 Kč
 • KOTEX Tampony Normal 32ks
  KOTEX Tampony Normal 32ks

  KOTEX Tampony Normal zajišťují jedinečnou ochranu díky speciálně tvarovaným vláknům z viskózy, dále poskytují maximální svobodu pohybu,..

  119 Kč
 • Intimea LACTOPROBIOTIC 9ks
  Intimea LACTOPROBIOTIC 9ks

  Unikátní dámské hygienické vložky s kombinací probiotické kultury Lactobacillus acidophilus a kyseliny mléčné. Lactobacillus acidophilus..

  59 Kč
 • Euflogyn olej pro vnější intimní hygienu 10ml
  Euflogyn olej pro vnější intimní hygienu 10ml

  Eufolgyn olej pro intimní hygienu je kosmetický výrobek v biokvalitě. Je určený k jemnému čištění vnějších pohlavních orgánů,..

  709 KčObjevte: Menstruační kalhotky V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo | intimita a intimní hygiena | menstruační potřeby je možné objevit saforelle ultra savé menstruační kalhotky 38!
© 2023 Kontakt