Sunar Premium 2 700g

Sunar Premium 2 700g

Sunar Premium 2 700g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětská a kojenecká výživa
Dodavatel:Sunar
Cena:449 Kč
Sunar Premium 2 700g 3,75 (75%) 32 hodnocení

    Naše nejlepší pokračovací mléko Sunar Premium 2 s ještě vyšším obsahem mléčného tuku a bez palmového oleje. Je vhodné jako součást smíšené stravy pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Exkluzivní receptura kojeneckých mlék Sunar Premium vychází z více než 80 let výzkumu a obsahuje unikátní kombinaci živin. Mezi nejdůležitější složky patří mléčný tuk, který je i druhou nejzastoupenější složkou mateřského mléka. Zároveň jsou mléka vyráběna bez palmového oleje, tzn. výroba je šetrnější k přírodě.   Výhody praktického balení Sunar Premium je nyní k dispozici v novém balení - praktické dóze. Díky ní je zaručena čerstvost prášku i jednoduché a přesné dávkování. Mléko tak připravíte i jednou rukou. Na kvalitě nám záleží Kojenecká mléka Sunar se vyrábí udržitelným a ekologickým způsobem z čerstvého kravského mléka a smetany nejpokročilejší technologií s přísnou kontrolou kvality. Sunar obsahuje mléčný tuk již od počátku výroby Nechceme nahrazovat důležitý mléčný tuk rostlinnými oleji. Důvěřujeme naší tradiční receptuře a neustále ji s experty z Hero Institute for Infant Nutrition vylepšujeme, abychom se nadále co nejvíce přibližovali mateřskému mléku. Mléčný tuk je druhou nejzastoupenější složkou mateřského mléka. Mozek je ze 2/3 tvořen tukem. A k 90 % růstu mozku dochází v prvních třech letech života. Proč je mléčný tuk důležitý? Bioaktivní látky Lipoproteinová membrána MFGM, kterou mléčný tuk přirozeně obsahuje, se podílí na příjmu vitamínů, pohodovém trávení a stojí za spokojeným bříškem miminka. Mléčná chuť Dodává mléku lahodnou mléčnou chuť, která nemusí být zvýrazňována přidáváním mléčných aromat. Vitaminy Je důležitý pro vstřebávání vitamínů A, D, E, K rozpustných v tucích Zdroj energie Je významným zdrojem energie, která je důležitá pro růst dítěte.


 • BABYBIO Caprea 2 800g
  BABYBIO Caprea 2 800g

  Babybio Caprea 2 je kojenecké mléko vyrobené ve Francii z bio plnotučného kozího mléka. Nová receptura je obohacena o omega 3 mastné kyseliny..

  685 Kč
 • Nutrilon Advanced 2 800g
  Nutrilon Advanced 2 800g

  Objevte nejnovější inovaci mlék Nutrilon 2 Advanced, speciálně vyvinutou pro podporu imunitního..

  359 Kč
 • Nutrilon Advanced 2 800g - balení 6 ks
  Nutrilon Advanced 2 800g - balení 6 ks

  Objevte nejnovější inovaci mlék Nutrilon 2 Advanced, speciálně vyvinutou pro podporu imunitního..

  1 999 Kč
 • NAŠE MLÉKO 2 pokračovací výživa z kozího mléka 525 g
  NAŠE MLÉKO 2 pokračovací výživa z kozího mléka 525 g

  NAŠE MLÉKO 2 je pokračovací mléčná kojenecká výživa z bílkovin kozího mléka v prášku. Pokračovací kojenecké kozí mléko je vhodné..

  415 Kč
 • Nutrilon Advanced 2 350g
  Nutrilon Advanced 2 350g

  Objevte nejnovější inovaci mlék Nutrilon 2 Advanced, speciálně vyvinutou pro podporu imunitního systému a normálního vývoje*. Toto..

  189 Kč
 • Sunar Premium 2 700g - balení 3 ks
  Sunar Premium 2 700g - balení 3 ks

      Naše nejlepší pokračovací mléko Sunar Premium 2 s ještě vyšším obsahem mléčného tuku a bez palmového oleje. Je vhodné..

  1 287 KčObjevte: Pokračovací kojenecká mléka V sekci děti a maminky | dětská a kojenecká výživa | kojenecká a batolecí mléka je možné objevit sunar premium 2 700g!
© 2022 Kontakt