Supradyn CO Q10 Energy eff.tbl.30

Supradyn CO Q10 Energy Eff.tbl.30

Supradyn CO Q10 Energy eff.tbl.30

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Klouby a sport
Dodavatel:Supradyn
Cena:359 Kč
Supradyn CO Q10 Energy eff.tbl.30 3,25 (65%) 41 hodnocení

Chybí vám energie? Potřebujete dobít baterky? Supradyn CoQ10 energy obsahuje niacin, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání nejen v náročných obdobích.Supradyn CoQ10 energy je multivitaminový doplněk stravy, který obsahuje vitaminy, minerály a stopové prvky se speciálně dávkovaným komplexem vitaminů skupiny B, vitaminu C, hořčíku a vápníku. Kromě vitaminů a minerálů obsahuje také koenzym Q10. Koenzym Q10 je obsažen v každé buňce lidského těla a podporuje přeměnu a využití energie.Výhody výrobkuVyvážený komplex vitaminů, minerálů a stopových prvků s koenzymem Q10Vápník a železo přispívají k normálnímu energetickému metabolismuVitamin B12 pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpáníPro energii v náročném obdobíVitamin C a D podporují normální fungování imunitního systémuDostupné ve formě šumivých tablet s pomerančovou příchutíSpecifika produktuSupradyn CoQ10 energy obsahuje vhodně dávkovaný komplex vitaminů, např. B2, B6 a B12, vitamin C a hořčík, které přispívají k normální funkci energetického metabolismu.Supradyn CoQ10 energy obsahuje také koenzym Q10, mezi jehož nejdůležitější funkce v těle patří tvorba buněčné energie.Balení obsahuje 30 šumivých tablet.


 • Ginlac Korejský červený ženšen kapsle F cps.60
  Ginlac Korejský červený ženšen kapsle F cps.60

  Ginlac Korejský červený ženšen kapsle F je doplněk stravy vyrobený z fermentovaného extraktu červeného korejského ženšenu s celkovým..

  829 Kč
 • Lipizentin s koenzymem Q10 30 tobolek
  Lipizentin s koenzymem Q10 30 tobolek

  Lipizentin s koenzymem Q10 je doplněk stravy ve formě tobolek. Přípravek obsahuje koenzym Q10. Koenzym Q10, který je rozpustný v tucích má v..

  165 Kč
 • ALAVIS MAXIMA TimeLock cps.60
  ALAVIS MAXIMA TimeLock cps.60

  ALAVIS Maxima Timelock je doplněk stravy ve formě kapslí. Jedná se o přípravek pro aktivní životní styl obsahující unikátní směs z..

  529 KčObjevte: Energie a vitalita V sekci doplňky stravy a výživa | klouby a sport je možné objevit supradyn co q10 energy eff.tbl.30!
© 2023 Kontakt