TENA Barrier Cream - Ochranná vazelína 150ml

TENA Barrier Cream - Ochranná Vazelína 150ml

TENA Barrier Cream - Ochranná vazelína 150ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Intimita a intimní hygiena
Dodavatel:TENA
Cena:129 Kč
TENA Barrier Cream - Ochranná vazelína 150ml 5 (100%) 24 hodnocení

TENA Barrier Cream Ochranná vazelína poskytuje mimořádnou ochranu pro citlivou pokožku. Ochranná vazelína má šetrné průhledné složení, vytváří silnější voděodolnou ochrannou bariéru proti podráždění a přináší nejvyšší možný užitek osobám, které trpí inkontinencí a vyžadují zvýšenou ochranu. Dermatologicky testováno. Balení obsahuje 150 ml.


 • SEBAMED Intimní mycí emulze pH 6.8 200ml
  SEBAMED Intimní mycí emulze pH 6.8 200ml

  Intimní mycí emulze Sebamed obnovuje přirozenou rovnováhu intimních míst a chrání je před vysoušením, které je způsobeno změnou hladiny..

  185 Kč
 • Conceive Plus Lubrikační gel Aplikátor 8ks
  Conceive Plus Lubrikační gel Aplikátor 8ks

  Conceive Plus je jediný lubrikační gel, který obsahuje ionty vápníku (Ca) a hořčíku (Mg). Tyto ionty jsou přítomny ve všech tělních..

  659 Kč
 • ABENA Skincare mycí gel pro intimní hygienu 500ml
  ABENA Skincare mycí gel pro intimní hygienu 500ml

  Abena Skincare Mycí gel pro intimní hygienu je vhodný k ošetřování již opruzené pokožky. Nahrazuje kyselý ochranný film kůže a sliznic,..

  105 Kč
 • LANSINOH HPA lanolin 40ml
  LANSINOH HPA lanolin 40ml

  Lansinoh HPA lanolin obsahuje pouze ultra čistý stupeň lanolinu. Vytvořený exkluzivním způsobem rafinace - bezpečný pro matku i dítě, bez..

  459 Kč
 • LANSINOH HPA lanolin 10ml
  LANSINOH HPA lanolin 10ml

  Lansinoh HPA lanolin obsahuje pouze ultra čistý stupeň lanolinu. Vytvořený exkluzivním způsobem rafinace - bezpečný pro matku i dítě, bez..

  225 Kč
 • Evellgyn 115ml
  Evellgyn 115ml

  Evellgyn představuje dezinfekci pro intimní hygienu. Tento vaginální výplach poskytuje rychlou pomoc zejména u specifických a nespecifických..

  255 KčObjevte: Intimní přípravky V sekci kosmetika hygiena a péče | intimita a intimní hygiena je možné objevit tena barrier cream - ochranná vazelína 150ml!
© 2021 Kontakt