TOKOFIN prsa-citlivost-tlak-pnutí cps.120

TOKOFIN Prsa-citlivost-tlak-pnutí Cps.120

TOKOFIN prsa-citlivost-tlak-pnutí cps.120

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdraví a krása
Dodavatel:TOKOFIN
Cena:909 Kč
TOKOFIN prsa-citlivost-tlak-pnutí cps.120 2,5 (50%) 24 hodnocení

TOKOFIN je český doplněk stravy spojující unikátní vlastnosti účinných látek: Indol-3-karbinol, vitamín E a vitamín B6. TOKOFIN neobsahuje žádné hormony a nezpůsobuje zvyšování hmotnosti. Potlačuje příznaky a odstraňuje příčiny. TOKOFIN neobsahuje GMO a není vyráběn z geneticky modifikovaných surovin. Indol-3-karbinol je koncentrovaný výtažek z brukvovitých rostlin. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity. Pociťujete tlak a pnutí v prsou, trápí vás nepříjemná zvýšená citlivost nebo bolest prsou? Vyzkoušejte TOKOFIN pro opětovný komfort Vašich prsou. Balení obsahuje 1200 kapslí.


 • HELIOCARE Ultra D cps.30
  HELIOCARE Ultra D cps.30

  Kapsle pro perorální podání pro maximální podporu výživy bohaté na antioxidanty, zejména při pobytu na slunci. Obsahuje přírodní..

  609 Kč
 • VITAR Betakaroten EKO cps.60
  VITAR Betakaroten EKO cps.60

  Vitar Betakaroten EKO obsahuje silnou dávku přírodně vázaného beta-karotenu v extraktu z mrkve a další karotenoidy (zeaxantin a lutein),..

  185 Kč
 • LANSINOH HPA lanolin 40ml
  LANSINOH HPA lanolin 40ml

  Lansinoh HPA lanolin obsahuje pouze ultra čistý stupeň lanolinu. Vytvořený exkluzivním způsobem rafinace - bezpečný pro matku i dítě, bez..

  509 Kč
 • AVENT Nipple cream 30ml krém na bradavky
  AVENT Nipple cream 30ml krém na bradavky

  Nipple cream Avent je krém vhodný na ošetření bolavých nebo popraskaných bradavek, které obnoví a zvláční jejich pokožku. Přípravek lze..

  299 Kč
 • Aninka mast 30g
  Aninka mast 30g

  Aninka mast je určena k péči o suchou a popraskanou pokožku. Vhodná na zklidnění podrážděné a zarudlé kůže u dětí i k promaštění..

  89 Kč
 • Pangamin Bifi Plus tbl.200
  Pangamin Bifi Plus tbl.200

  Pangamin bifi plus je doplněk stravy. Obsahuje bifidobakterie, lactobacily, pupalkový olej a inulin. Pupalkový olej přispívá k udržení..

  109 Kč
 • JAMIESON Pupalkový olej cps.180
  JAMIESON Pupalkový olej cps.180

  JAMIESON Pupalkový olej obsahuje Vitamin E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Balení obsahuje 180 kapslí. Při..

  290 Kč
 • Imedeen time perfection tbl.120
  Imedeen time perfection tbl.120

  IMEDEEN Time Perfection je unikátní doplněk stravy vhodný pro ženy ve věku 40 plus. IMEDEEN Time Perfection je krása pleti ukrytá v..

  3 379 Kč
 • MedPharma Vlasy kůže nehty tbl.67
  MedPharma Vlasy kůže nehty tbl.67

  MedPharma Vlasy kůže nehty je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje vitaminy, minerály, stopové prvky a rostlinné výtažky. Zinek s..

  189 KčObjevte: Poprsí V sekci doplňky stravy a výživa | zdraví a krása je možné objevit tokofin!
© 2022 Kontakt