TOKOFIN prsa-citlivost-tlak-pnutí cps.60

TOKOFIN Prsa-citlivost-tlak-pnutí Cps.60

TOKOFIN prsa-citlivost-tlak-pnutí cps.60

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdraví a krása
Dodavatel:TOKOFIN
Cena:629 Kč
TOKOFIN prsa-citlivost-tlak-pnutí cps.60 2,25 (45%) 28 hodnocení

TOKOFIN je český doplněk stravy spojující unikátní vlastnosti účinných látek: Indol-3-karbinol, vitamín E a vitamín B6. TOKOFIN neobsahuje žádné hormony a nezpůsobuje zvyšování hmotnosti. Potlačuje příznaky a odstraňuje příčiny. TOKOFIN neobsahuje GMO a není vyráběn z geneticky modifikovaných surovin. Indol-3-karbinol je koncentrovaný výtažek z brukvovitých rostlin. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity. Pociťujete tlak a pnutí v prsou, trápí vás nepříjemná zvýšená citlivost nebo bolest prsou? Vyzkoušejte TOKOFIN pro opětovný komfort Vašich prsou. Balení obsahuje 60 kapslí.


 • HELIOCARE Ultra D cps.30
  HELIOCARE Ultra D cps.30

  Kapsle pro perorální podání pro maximální podporu výživy bohaté na antioxidanty, zejména při pobytu na slunci. Obsahuje přírodní..

  609 Kč
 • VITAR Betakaroten EKO cps.60
  VITAR Betakaroten EKO cps.60

  Vitar Betakaroten EKO obsahuje silnou dávku přírodně vázaného beta-karotenu v extraktu z mrkve a další karotenoidy (zeaxantin a lutein),..

  185 Kč
 • LANSINOH HPA lanolin 40ml
  LANSINOH HPA lanolin 40ml

  Lansinoh HPA lanolin obsahuje pouze ultra čistý stupeň lanolinu. Vytvořený exkluzivním způsobem rafinace - bezpečný pro matku i dítě, bez..

  465 Kč
 • Medela Purelan lanolinová mast 7g
  Medela Purelan lanolinová mast 7g

  Medela Purelan lanolinová mast (100% čistý lanolin) na ošetření/zklidnění citlivých, bolavých nebo suchých bradavek. Vytváří na pokožce..

  239 Kč
 • Clinical Hair-Care for MEN tob.60 - 2měs.kúra
  Clinical Hair-Care for MEN tob.60 - 2měs.kúra

  Clinical Hair-Care for MEN je doplněk stravy speciálně navržený pro muže. Obsahuje Keratin Renewal System, který je tvořen převážně..

  255 KčObjevte: Poprsí V sekci doplňky stravy a výživa | zdraví a krása je možné objevit tokofin prsa-citlivost-tlak-pnutí cps.60!
© 2021 Kontakt