Viridian Pregnancy Complex cps.60

Viridian Pregnancy Complex Cps.60

Viridian Pregnancy Complex cps.60

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Doplňky stravy pro ženy
Dodavatel:Viridian
Cena:549 Kč
Viridian Pregnancy Complex cps.60 4,25 (85%) 26 hodnocení

Viridian Pregnancy Complex je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje vyvážený komplex minerálů, vitamínů a esenciálních aminokyselin sestavený speciálně pro podporu organismu maminky i děťátka v průběhu těhotenství a během kojení. Složení navrhli odborníci na mateřskou a dětskou výživu. Produkt je vhodný pro všechny ženy zaměřené na: Komplexní podporu organismu během těhotenství a kojení Vhodné pro vegany. Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické. Balení obsahuje 60 kapslí.


 • Viridian Pregnancy Complex cps.120
  Viridian Pregnancy Complex cps.120

  Viridian Pregnancy Complex je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje vyvážený komplex minerálů, vitamínů a esenciálních..

  799 Kč
 • VIP mami Quattro tbl.30 cps.30
  VIP mami Quattro tbl.30 cps.30

  VIP MAMI Quattro plus je doplněk stravy s komplexním složením pro těhotné a kojící ženy. Obsahuje unikátní kombinaci laktobacilů,..

  569 Kč
 • Kendamum Nápoj pro těhotné a kojící ženy 800g
  Kendamum Nápoj pro těhotné a kojící ženy 800g

  Instantní nápoj s příchutí banánu pro těhotné a kojící maminky se sladidlem. Doplněk stravy. Instantní nápoj s obsahem vitamínů,..

  599 Kč
 • GS Mamavit tbl.30 ČR SK
  GS Mamavit tbl.30 ČR SK

  GS Mamavit je doplněk stravy pro těhotné a kojící ženy a ženy, které plánují otěhotnění. Obsahuje jedinečný doplňkový zdroj vitaminů..

  215 Kč
 • LIVSANE Vitaminy minerály pro početí a těhotenství tablety 30
  LIVSANE Vitaminy minerály pro početí a těhotenství tablety 30

  DOPLNĚK STRAVY S VITAMINY A MINERÁLY: Přípravek LIVSANE Vitaminy a minerály pro početí a těhotenství byl vyvinut speciálně pro zvýšené..

  179 Kč
 • epavit Rybí olej Omega-3 100 ml
  epavit Rybí olej Omega-3 100 ml

  epavit Rybí olej Omega-3 je doplněk stravy v olejové formě, který je kvalitní směsí rybího oleje z volně žijících ryb v chladných..

  179 Kč
 • Inofolic 60 sáčků
  Inofolic 60 sáčků

  Inofolic je doplněk stravy s obsahem myo-inositolu a kyseliny listové. Je vhodný v případě zvýšené potřeby myo-inositolu a kyseliny..

  1 159 Kč
 • ALIVER Drmek obecný cps. 90
  ALIVER Drmek obecný cps. 90

  Pro vaše plodné dny Drmek obecný(Vitex Agnus castus)5% extrakt v prémiové kvalitě. Drmek obecný pomáhá při menopauze. 100% čistý..

  359 KčObjevte: Vitamíny při kojení V sekci doplňky stravy a výživa | doplňky stravy pro ženy je možné objevit viridian pregnancy complex cps.60!
© 2022 Kontakt