Vitamin Station Rychlotest Trávicí soustava

Vitamin Station Rychlotest Trávicí Soustava

Vitamin Station Rychlotest Trávicí soustava

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Diagnostické testy
Dodavatel:Vitamin Station
Cena:269 Kč
Vitamin Station Rychlotest Trávicí soustava 4,75 (95%) 37 hodnocení

Vitamin Station Rychlotest Trávicí soustava je samodiagnostický test na detekci krve ve stolici. Jednoduché a rychlé použití. Krev ve stolici může signalizovat různá onemocnění trávicího traktu, např. vředy, polypy, kolitidu, trhliny konečníku. Tato onemocnění není možné potvrdit fyzickým vyšetřením, jelikož jejich příznaky jsou často skryté. Jejich přítomnost ale pomůže zjistit vyšetření krve ve stolici. Test na okultní (skryté) krvácení (přítomnost krve ve stolici) by se měl od 45. roku provádět nejméně jednou ročně. Test Trávicí soustava je specifický samodiagnostický rychlotest, který nevyžaduje žádnou zvláštní dietní přípravu. Pro zaručení spolehlivého výsledku a zvýšení pravděpodobnosti záchytu přerušovaného krvácení se sběr vzorku stolice provádí během 3 po sobě následujících dnů. Rychlý.Jednoduchý.Spolehlivý. Balení obsahuje 1 ks.


  • Vitamin Station Rychlotest Železo
    Vitamin Station Rychlotest Železo

    Vitamin Station Rychlotest Železo je samodiagnostický test na detekci nedostatku železa z krve. Jednoduché a rychlé použití. Chudokrevnost..

    339 KčObjevte: Ostatní diagnostické testy V sekci zdravotnické potřeby | diagnostické testy je možné objevit vitamin station rychlotest trávicí soustava!
© 2022 Kontakt