WALMARK Minapent šalvěj lékařská tob.90

WALMARK Minapent šalvěj Lékařská Tob.90

WALMARK Minapent šalvěj lékařská tob.90

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Klimakterium - Menopauza
Dodavatel:Walmark
Cena:619 Kč
WALMARK Minapent šalvěj lékařská tob.90 2,75 (55%) 23 hodnocení

Walmark Minapent plus šalvěj lékařská je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje extrakty červeného jetele, šalvěje lékařské a ploštičníku hroznatého. Šalvěj lékařská pomáhá při navození hormonální rovnováhy a pomáhá navodit menopauzální komfort. Příznivě působí na přirozený průběh mensturace, ovlivňuje nadměrné pocení a návaly horka. Má vliv na přirozený stav kostní hmoty. Extrakt z jetele červeného a ploštičníku hroznatého příznivě ovlivňuje průběh menopauzy a napomáhá jejímu přirozenému průběhu. Balení obsahuje 90 tobolek.


 • ADIEL Drmek FORTE s vitamínem E cps.90
  ADIEL Drmek FORTE s vitamínem E cps.90

  Adiel Drmek Forte s vitamínem E je doplněk stravy ve formě kapslí obsahující koncentrát drmku obecného a vitamín E. Drmek obecný (Vitex..

  375 Kč
 • Gynastan Meno tob. pro ženy v přechodu Fyto cps.30
  Gynastan Meno tob. pro ženy v přechodu Fyto cps.30

  Gynastan Meno pro ženy v přechodu je doplněk stravy ve formě kapslí, které obsahují rostlinné extrakty. Jetel přispívá k menopauzálnímu..

  225 Kč
 • Sarapis Soja cps.30
  Sarapis Soja cps.30

  Sarapis Soja je doplněk stravy určený ženám v období klimakteria. Obsahuje červený jetel, včelí mateří kašičku, včelí pyl, vitamin C,..

  315 Kč
 • Sarapis Soja cps.60
  Sarapis Soja cps.60

  Sarapis Soja je doplněk stravy určený ženám v období klimakteria. Obsahuje červený jetel, včelí mateří kašičku, včelí pyl, vitamin C,..

  479 Kč
 • Fytofem harmony control tbl.30
  Fytofem harmony control tbl.30

  Fytofem harmony and control je doplněk stravy určený pro ženy po čtyřicítce. Přípravek přispívá zejména k regulaci hormonální aktivity,..

  245 Kč
 • LIFTEA Šalvěj yzop tob.30
  LIFTEA Šalvěj yzop tob.30

  LIFTEA Šalvěj yzop je přírodní doplněk stravy. Je určen lidem s nadměrnou potivostí, která není způsobena ročním obdobím a vysokými..

  145 Kč
 • Izoflavony Duo s vitamínem D cps.50 10 navíc
  Izoflavony Duo s vitamínem D cps.50 10 navíc

  Noventis Izoflavony Duo s vitamínem D je doplněk stravy, který obsahuje extrakt z červeného jetele a sóji, vitamin D a omega-3 mastné kyseliny...

  235 KčObjevte: Klimakterium - Menopauza V sekci mám problém s... je možné objevit walmark minapent šalvěj lékařská tob.90!
© 2021 Kontakt