Walmark Prostenal Control tbl.60

Walmark Prostenal Control Tbl.60

Walmark Prostenal Control tbl.60

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Přípravky na erekci a prostatu
Dodavatel:Walmark
Cena:525 Kč
Walmark Prostenal Control tbl.60 4 (80%) 35 hodnocení

Prostenal Control je doplněk stravy ve formě tablet kombinující dobře zdokumentované a tradičně užívané rostlinné extrakty a živiny. Saw palmetto (Serenoa repens) je doporučovaná přírodní podpora pro udržení zdravé prostaty a normálního proudu moči. Extrakt z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica) podporuje správnou funkci močového ústrojí a ledvin. Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) je přírodní stimulant, který dodává tělu přirozenou vitalitu a zároveň pomáhá podporovat sexuální aktivitu. Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a k normální plodnosti a reprodukci. Hraje roli v procesu buněčného dělení. Vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Pomáhá také při regulaci hormonální činnosti. Vitamin D3 se podílí na procesu buněčného dělení a podporuje imunitní systém. Balení obsahuje 60 tablet. Produkt není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.


 • ADVANCE MenActive cps. 60
  ADVANCE MenActive cps. 60

  Advance MenActive je komplexní doplněk stravy ve formě kapslí. Doplněk stravy obsahuje unikátní kombinaci 8 aktivních látek - L-carnitin,..

  329 Kč
 • ADVANCE Maca cps. 90
  ADVANCE Maca cps. 90

  Advance Maca je doplněk stravy s obsahem extraktu z kořene řeřichy peruánské známé jako Maca. Maca přispívá k podpoře plodnosti, podporuje..

  355 Kč
 • ADVANCE Tribul cps.60
  ADVANCE Tribul cps.60

  Advance Tribul je komplexní doplněk stravy, který obsahuje na českém trhu unikátní kombinaci 9 aktivních..

  445 Kč
 • ArginMax Forte pro muže tob.90
  ArginMax Forte pro muže tob.90

  ArginMax podporuje prokrvení pohlavních orgánů. Patří mezi ověřené přípravky na zkvalitnění erekce a zlepšení sexuální výkonnosti...

  1 250 Kč
 • Clavin ORIGINAL tob.8
  Clavin ORIGINAL tob.8

  Clavin Original je doplněk stravy, který obsahuje extrakty z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) a šafránu setého (Crocus sativus)...

  669 Kč
 • Clavin ORIGINAL tob.20
  Clavin ORIGINAL tob.20

  Clavin Original je vysoce účinný a bezpečný doplněk stravy, který obsahuje extrakty z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) a šafránu..

  1 159 Kč
 • Argin-IN pro muže tob.90 Argin-IN tob.90 zdarma
  Argin-IN pro muže tob.90 Argin-IN tob.90 zdarma

  Argin-IN je doplněk stravy, který obsahuje L-arginin, extrakt z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), patentovanou složku Magisterium,..

  1 419 Kč
 • ArginMax Forte pro muže tob.45
  ArginMax Forte pro muže tob.45

  ArginMax Forte pro muže je doplněk stravy, který obsahuje L-arginin, L-citrulin, extrakt z kotvičníku zemního, jinanu dvoulaločného,..

  1 009 KčObjevte: Přípravky na erekci a prostatu V sekci mám problém s... je možné objevit walmark prostenal control tbl.60!
© 2023 Kontakt