Walmark Prostenal Control tbl.90

Walmark Prostenal Control Tbl.90

Walmark Prostenal Control tbl.90

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Přípravky na erekci a prostatu
Dodavatel:Walmark
Cena:649 Kč
Walmark Prostenal Control tbl.90 4,75 (95%) 47 hodnocení

Prostenal Control je doplněk stravy ve formě tablet. Saw palmetto (Serenoa repens) je doporučovaná přírodní podpora pro udržení zdravé prostaty a normálního proudu moči. Extrakt z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica) podporuje správnou funkci močového ústrojí a ledvin. Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) je přírodní stimulant, který dodává tělu přirozenou vitalitu a zároveň pomáhá podporovat sexuální aktivitu. Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a k normální plodnosti a reprodukci. Hraje roli v procesu buněčného dělení. Vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Pomáhá také při regulaci hormonální činnosti. Vitamin D3 se podílí na procesu buněčného dělení a podporuje imunitní systém.Balení obsahuje 90 tablet.Produkt není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.


  • Saw palmetto tbl.50
    Saw palmetto tbl.50

    Pharma Activ Saw palmetto je doplněk stravy určený pro muže. Saw palmetto přispívá normální funkci prostaty, reprodukčního systému a..

    139 KčObjevte: Přípravky na erekci a prostatu V sekci mám problém s... je možné objevit walmark prostenal control tbl.90!
© 2023 Kontakt