Walmark Prostenal Control tbl.90

Walmark Prostenal Control Tbl.90

Walmark Prostenal Control tbl.90

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Přípravky na erekci a prostatu
Dodavatel:Walmark
Cena:645 Kč
Walmark Prostenal Control tbl.90 2,5 (50%) 26 hodnocení

Prostenal Control je doplněk stravy ve formě tablet. Saw palmetto (Serenoa repens) je doporučovaná přírodní podpora pro udržení zdravé prostaty a normálního proudu moči. Extrakt z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica) podporuje správnou funkci močového ústrojí a ledvin. Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) je přírodní stimulant, který dodává tělu přirozenou vitalitu a zároveň pomáhá podporovat sexuální aktivitu. Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a k normální plodnosti a reprodukci. Hraje roli v procesu buněčného dělení. Vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Pomáhá také při regulaci hormonální činnosti. Vitamin D3 se podílí na procesu buněčného dělení a podporuje imunitní systém. Balení obsahuje 90 tablet. Produkt není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.


 • Saw palmetto tbl.50
  Saw palmetto tbl.50

  Pharma Activ Saw palmetto je doplněk stravy určený pro muže. Saw palmetto přispívá normální funkci prostaty, reprodukčního systému a..

  159 Kč
 • ADVANCE Prostalex cps.60
  ADVANCE Prostalex cps.60

  Advance Prostalex je doplněk stravy ve formě kapslí obsahující komplex přírodních látek, jehož základem je extrakt Saw palmetto. Pygeum..

  289 Kč
 • ADVANCE MenActive cps. 60
  ADVANCE MenActive cps. 60

  Advance MenActive je komplexní doplněk stravy ve formě kapslí. Doplněk stravy obsahuje unikátní kombinaci 8 aktivních látek - L-carnitin,..

  295 Kč
 • ADVANCE Tribul cps. 60
  ADVANCE Tribul cps. 60

  Advance Tribul je doplněk stravy, který obsahuje kombinaci L-argininu, extraktu tribulusu, propionyl-L-carnitinu, extraktu maca, pycnogenolu,..

  405 Kč
 • Clavin ORIGINAL tob.8
  Clavin ORIGINAL tob.8

  Clavin Original je doplněk stravy, který obsahuje extrakty z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) a šafránu setého (Crocus sativus)...

  565 KčObjevte: Přípravky na erekci a prostatu V sekci mám problém s... je možné objevit walmark prostenal control tbl.90!
© 2021 Kontakt