YARILO einstein 1 tob.30

YARILO Einstein 1 Tob.30

YARILO einstein 1 tob.30

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Doplňky stravy pro ženy
Dodavatel:YARILO
Cena:639 Kč
YARILO einstein 1 tob.30 5 (100%) 25 hodnocení

Yarilo einstein 1 obsahuje 800 mcg plně biologicky aktivního folátu nejnovější generace. Na rozdíl od obyčejné kyseliny listové je okamžitě účinný a nemusí se metabolizovat pomocí enzymu MTHFR. Při užívání 100 % čistého aktivního folátu se v organizmu neobjevuje nemetabolizovaná kyselina listová (UMFA - unmetabolised folic acid). Příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu folátu 400 mcg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí. Neobsahuje žádná přidaná barviva, glukózu, sacharózu ani umělá sladidla. Neobsahuje laktózu, ani lepek. Hořčík přispívá k rovnováze elektrolytů a k normální funkci svalů. Přispívá také ke snížení míry únavy a vyčerpání. Jód, měď, hořčík, riboflavin, thiamin, niacin, biotin a vitamíny B6, B12 a C podporují normální činnost nervové soustavy. Thiamin, niacin, biotin, vitamíny B6, B12 a C přispívají k normální psychické činnosti. Jód a železo podporují normální rozpoznávací funkce. Kyselina pantothenová přispívá k normální mentální činnosti. Zinek podporuje normální plodnost a reprodukci. Železo a vitamíny B6 a B12 podporují normální tvorbu červených krvinek. Železo podporuje tvorbu hemoglobinu a normální přenos kyslíku v těle. K normální krvetvorbě přispívá i folát. Riboflavin přispívá k normálnímu metabolizmu železa a udržení normálních červených krvinek. Vitamín C podporuje vstřebávání železa. Hořčík a Zinek podporují normální tvorbu bílkovin, zinek rovněž normální syntézu DNA. Vitamín D podporuje normální vstřebávání/využití vápníku a fosforu. Zinek podporuje udržení normálního stavu zraku a kostí. Jód podporuje normální růst dětí a podporuje normální tvorbu hormonů štítné žlázy. Selen a jód podporují normální činnost štítné žlázy. Železo přispívá k normálnímu kognitivnímu rozvoji dětí. Balení obsahuje 30 tobolek.


 • YARILO einstein 2 tob.30
  YARILO einstein 2 tob.30

  Yarilo einstein 2 je doplněk stravy, který obsahuje 600 mcg plně biologicky aktivního folátu nejnovější generace. Na rozdíl od obyčejné..

  649 Kč
 • Kyselina Listová 800mcg tbl.90
  Kyselina Listová 800mcg tbl.90

  Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamin ze skupiny B. Doplněk stravy. Balení obsahuje 90 tablet...

  85 Kč
 • NosiFol Combi tbl.60
  NosiFol Combi tbl.60

  NosiFol Combi je doplněk stravy s obsahem myo-inositolu, d-chiro-inositolu, kyseliny listové, vitaminů a zinku ve formě tablet. Jedná se o..

  635 Kč
 • epavit Rybí olej Omega-3 100 ml
  epavit Rybí olej Omega-3 100 ml

  epavit Rybí olej Omega-3 je doplněk stravy v olejové formě, který je kvalitní směsí rybího oleje z volně žijících ryb v chladných..

  165 Kč
 • HiPP MAMASANFT Masážní olej na strie 100ml
  HiPP MAMASANFT Masážní olej na strie 100ml

  HiPP MAMASANFT Masážní olej na strie poskytuje intenzivní péči a ochranu, kterou pokožka v těhotenství potřebuje. Obsahuje vzácné..

  249 Kč
 • WELEDA Balzám na bradavky 25g
  WELEDA Balzám na bradavky 25g

  Weleda Intenzivně pečující balzám na bradavky je vhodný pro použití během těhotenství a v období kojení. Balzám pomáhá při..

  295 KčObjevte: Výživa a vitamíny pro těhotné V sekci doplňky stravy a výživa | doplňky stravy pro ženy je možné objevit yarilo einstein 1 tob.30!
© 2022 Kontakt