YARILO einstein 2 tob.30

YARILO Einstein 2 Tob.30

YARILO einstein 2 tob.30

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Doplňky stravy pro ženy
Dodavatel:YARILO
Cena:639 Kč
YARILO einstein 2 tob.30 2,75 (55%) 31 hodnocení

Yarilo einstein 2 je doplněk stravy, který obsahuje 600 mcg plně biologicky aktivního folátu nejnovější generace. Na rozdíl od obyčejné kyseliny listové je okamžitě účinný a nemusí se metabolizovat pomocí enzymu MTHFR. Při užívání 100 % čistého aktivního folátu se v organizmu neobjevuje nemetabolizovaná kyselina listová (UMFA - unmetabolised folic acid).Yarilo einstein 2 obsahuje také inositol, který je součástí mateřského mléka. Jód, riboflavin, thiamin, niacin, biotin a vitamíny B6, B12 a C podporují normální činnost nervové soustavy. Thiamin, niacin, biotin, vitamíny B6, B12 a C přispívají k normální psychické činnosti. Jód a železo podporují normální rozpoznávací funkce. Kyselina pantothenová přispívá k normální mentální činnosti. Železo a vitamíny B6 a B12 podporují normální tvorbu červených krvinek. Železo podporuje tvorbu hemoglobinu a normální přenos kyslíku v těle. K normální krvetvorbě přispívá i folát. Riboflavin přispívá k normálnímu metabolizmu železa a udržení normálních červených krvinek. Vitamín C podporuje vstřebávání železa. Zinek podporuje normální syntézu DNA a bílkovin. Vitamín D podporuje normální vstřebávání/využití vápníku a fosforu. Zinek podporuje udržení normálního stavu zraku a kostí. Jód podporuje normální růst dětí a podporuje normální tvorbu hormonů štítné žlázy. Selen a jód podporují normální činnost štítné žlázy. Železo přispívá k normálnímu kognitivnímu rozvoji dětí. Balení obsahuje 30 tobolek.


 • Kyselina Listová 800mcg tbl.90
  Kyselina Listová 800mcg tbl.90

  Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamin ze skupiny B. Doplněk stravy. Balení obsahuje 90 tablet...

  89 Kč
 • NosiFol Combi tbl.60
  NosiFol Combi tbl.60

  NosiFol Combi je doplněk stravy s obsahem myo-inositolu, d-chiro-inositolu, kyseliny listové, vitaminů a zinku ve formě tablet. Jedná se o..

  669 Kč
 • LIVSANE Vitaminy minerály pro početí a těhotenství tablety 30
  LIVSANE Vitaminy minerály pro početí a těhotenství tablety 30

  DOPLNĚK STRAVY S VITAMINY A MINERÁLY: Přípravek LIVSANE Vitaminy a minerály pro početí a těhotenství byl vyvinut speciálně pro zvýšené..

  189 Kč
 • epavit Rybí olej Omega-3 100 ml
  epavit Rybí olej Omega-3 100 ml

  epavit Rybí olej Omega-3 je doplněk stravy v olejové formě, který je kvalitní směsí rybího oleje z volně žijících ryb v chladných..

  179 Kč
 • Bi-Oil Pečující olej 200ml
  Bi-Oil Pečující olej 200ml

  Bi-Oil je speciální olej pečující o pokožku, který pomáhá vylepšit vzhled jizev, strií a nestejného odstínu pokožky. Je rovněž vysoce..

  689 Kč
 • WELEDA Balzám na bradavky 25g
  WELEDA Balzám na bradavky 25g

  Weleda Intenzivně pečující balzám na bradavky je vhodný pro použití během těhotenství a v období kojení. Balzám pomáhá při..

  299 KčObjevte: Výživa a vitamíny pro těhotné V sekci doplňky stravy a výživa | doplňky stravy pro ženy je možné objevit yarilo einstein 2 tob.30!
© 2022 Kontakt