ZinOxid kožní ochranný krém 120g

ZinOxid Kožní Ochranný Krém 120g

ZinOxid kožní ochranný krém 120g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:ZinOxid
Cena:155 Kč
ZinOxid kožní ochranný krém 120g 2,75 (55%) 41 hodnocení

ZinOxid je jemný krém s obsahem zinku. Zajistí účinnou ochranu kůže dětí, dospělých i seniorů před působením vlhkosti při použití plen, brání vzniku opruzenin a zklidňuje již vzniklé, zklidní akné a další projevy problematické pleti. Zvláčňuje ekzematickou pleť, pečuje o okolí chronických ran, účinně pečuje o proleženiny. Působí nejen preventivně, ale řeší i vzniklé komplikace. ZinOxid se snadno roztírá. Po aplikaci vytváří na kůži jemný film, který umožňuje stálou vizuální kontrolu stavu pokožky.


 • Lipobase Repair 30g
  Lipobase Repair 30g

  Lipobase Repair cream je krém určený k péči o středně suchou až velmi suchou pokožku. Pomáhá obnovovat, chránit a udržovat správnou..

  155 Kč
 • Dexilip HERP gel na opary 7ml
  Dexilip HERP gel na opary 7ml

  Dexilip Herp gel pečuje o rty s opary. V místě aplikace vytváří neviditelný flexibilní film, který do pokožky přenáší látky..

  219 Kč
 • Calcium pantothenicum krém Generica 30g
  Calcium pantothenicum krém Generica 30g

  Calcium pantothenicum je regenerační krém, který podporuje obnovení poškozené pokožky, hojí drobná poranění a zklidňuje podrážděnou..

  55 KčObjevte: Přípravky na ošetření kůže V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo je možné objevit zinoxid kožní ochranný krém 120g!
© 2023 Kontakt