ZinOxid kožní ochranný krém 120g

ZinOxid Kožní Ochranný Krém 120g

ZinOxid kožní ochranný krém 120g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o kůži
Dodavatel:ZinOxid
Cena:155 Kč
ZinOxid kožní ochranný krém 120g 4 (80%) 24 hodnocení

ZinOxid je jemný krém s obsahem zinku. Zajistí účinnou ochranu kůže dětí, dospělých i seniorů před působením vlhkosti při použití plen, brání vzniku opruzenin a zklidňuje již vzniklé, zklidní akné a další projevy problematické pleti. Zvláčňuje ekzematickou pleť, pečuje o okolí chronických ran, účinně pečuje o proleženiny. Působí nejen preventivně, ale řeší i vzniklé komplikace. ZinOxid se snadno roztírá. Po aplikaci vytváří na kůži jemný film, který umožňuje stálou vizuální kontrolu stavu pokožky.


 • VIRASOOTHE Chladivý Gel 50g
  VIRASOOTHE Chladivý Gel 50g

  VIRASOOTHE Chladivý gel na zmírnění projevů planých neštovic je zdravotnický prostředek, který obsahuje unikátní patentovanou technologii..

  165 Kč
 • Dexilip HERP gel na opary 7ml
  Dexilip HERP gel na opary 7ml

  Dexilip Herp gel pečuje o rty s opary. V místě aplikace vytváří neviditelný flexibilní film, který do pokožky přenáší látky..

  149 Kč
 • Calcium pantothenicum krém Generica 30g
  Calcium pantothenicum krém Generica 30g

  Calcium pantothenicum je regenerační krém, který podporuje obnovení poškozené pokožky, hojí drobná poranění a zklidňuje podrážděnou..

  55 Kč
 • AD lotio Chronic DrKonrad 200ml
  AD lotio Chronic DrKonrad 200ml

  AD lotio Chronic představuje lipofilní tělové mléko pro péči o suchou a silně vysušenou pokožku. Lze jej používat k péči o pokožku se..

  165 Kč
 • AROMATICA Bílá toaletní vazelína s vit.E 100ml
  AROMATICA Bílá toaletní vazelína s vit.E 100ml

  Bílá vazelína je masťový základ, který je stálý a indiferentní, takže nedráždí citlivou pokožku. Vazelína promašťuje a zabraňuje..

  75 Kč
 • AROMATICA Heřmánková mast 50ml
  AROMATICA Heřmánková mast 50ml

  Heřmánková mast připravená podle osvědčeného způsobu. Přípravek obsahuje vepřové sádlo jako základ a je obohacen o výtažky z..

  99 Kč
 • AROMATICA Bílá toaletní vazelína s vit.E 500ml
  AROMATICA Bílá toaletní vazelína s vit.E 500ml

  Bílá vazelína je masťový základ, který je stálý a indiferentní, takže nedráždí citlivou pokožku. Vazelína promašťuje a zabraňuje..

  179 Kč
 • Herbacos Calcium panthotenát mast 60ml
  Herbacos Calcium panthotenát mast 60ml

  Mast se používá na podporu regenerace poškozené pokožky v oblastech drobných nehnisavých poraněních na kůži jako jsou odřeniny, praskliny..

  85 KčObjevte: Přípravky na ošetření kůže V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o kůži je možné objevit zinoxid kožní ochranný krém 120g!
© 2021 Kontakt