Allegra COMFORT tbl.90

Allegra COMFORT Tbl.90

allegra COMFORT tbl.90

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nervová soustava
Dodavatel:Woykoff
Cena:659 Kč
allegra COMFORT tbl.90 3,25 (65%) 33 hodnocení

allegra COMFORT je doplněk stravy, který obsahuje esenciální aminokyselinu L-tryptofan. Je jedinou stavební látkou hormonu serotoninu, bez které lidské tělo neumí serotonin vytvořit. Dále obsahuje vitamin B6, který přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry stresu, únavy a vyčerpání a zároveň zvyšuje biologickou dostupnost l-tryptofanu v neuronech. Doplněk stravy Allegra COMFORT je zcela bezpečný a nenávykový, můžete ho užívat dlouhodobě i bez přerušení. Balení obsahuje 90 tablet. Hmotnost obsahu: 82,35 g. Není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.


 • Allnature Třezalka bylinný extrakt cps.60
  Allnature Třezalka bylinný extrakt cps.60

  Allnature Třezalka je doplněk stravy ve formě bylinného extraktu.Třezalka přispívá k duševnímu zdraví (emoční rovnováze), pozitivní..

  109 Kč
 • Melatonin Forte tbl.100 Clinical
  Melatonin Forte tbl.100 Clinical

  Melatonin Forte je doplněk stravy ve formě tablet. Produkt obsahuje melatonin, hořčík, vitamin B1 a vitamin B6. Melatonin přispívá ke..

  299 Kč
 • Melatonin Forte tbl.30 Clinical
  Melatonin Forte tbl.30 Clinical

  Melatonin Forte je doplněk stravy ve formě tablet. Produkt obsahuje melatonin, hořčík, vitamin B1 a vitamin B6. Melatonin přispívá ke..

  115 Kč
 • Theo Herbs Mevalen cps.30
  Theo Herbs Mevalen cps.30

  Mevalen je doplněk stravy, který obsahuje výtažek z kořene kozlíku lékařského a melatonin. Výtažek z kořene kozlíku lékařského..

  105 Kč
 • Melatonin Bylinky tbl.100 Clinical
  Melatonin Bylinky tbl.100 Clinical

  Melatonin Bylinky Clinical je doplněk stravy ve formě tablet. Produkt obsahuje melatonin, meduňku, vitamin B6 a chmelový extrakt. Melatonin..

  289 Kč
 • Barnys HypnoX L-tryptofan bylinky cps.30
  Barnys HypnoX L-tryptofan bylinky cps.30

  Barny's HypnoX L-tryptofan bylinky je doplněk stravy ve formě kapslí. Všechny složky tohoto produktu byly pečlivě vybrány s přihlédnutím k..

  229 KčObjevte: Spánek V sekci mám problém s... | nervová soustava je možné objevit allegra comfort tbl.90!
© 2023 Kontakt