Eukanuba VD WeightDiabetic Control - 12 kg

Eukanuba VD WeightDiabetic Control - 12 Kg

Eukanuba VD WeightDiabetic Control - 12 kg

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Granule
Dodavatel:Eukanuba Veterinary Diet
Cena:1190.00 Kč
Eukanuba VD WeightDiabetic Control - 12 kg 3,5 (70%) 27 hodnocení

Toto speciální dietní krmivo efektivně reguluje příjem glukózy u dospělých psů trpících nadváhou nebo cukrovkou a u starších zvířat. speciální kombinace sacharidů z ječmene a čiroku napomáhá udržovat postprandiální hladinu glukózy a sekreci inzulinu v optimálních mezích. FOS, řepná vláknina a rabská guma stimulují uvolňování glukagonu - like polypeptidu 1 (GLP-1), silně antihyperglykemického hormonu a optimalizují hladinu inzulínu a hladinu cukru v krvi. Kromě toho vyvážené suché krmivo obsahuje karboxymethylcelulózu, která zpomaluje vstřebávání glukózy. Nízkotučná receptura obsahuje vysoký podíl cenných živočišných bílkovin z drůbežího masa. Lahodné kompletní krmivo tak podporuje dosažení ideální hmotnosti zvířete při zachování silného, štíhlého svalstva. Obsažený L-karnitin povzbuzuje látkovou výměnu a spalování tuků. Optimalizovaný obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin napomáhá v boji proti zánětlivým procesům na buněčné úrovni. Krmivo Eukanuba VD Weight/Diabetic Control představuje kvalitní speciální krmivo bez umělých barviv a ochucovadel. Je doporučováno veterináři pro podpoření vitality psů, kteří trpí nadváhou nebo cukrovkou. Krmivo pro psy Eukanuba VD Weight/Diabetic Control v krátkém přehledu: etní suché krmivo pro dospělé psy od 1 roku věku s nadváhou či cukrovkou a pro psí seniory Regulace přísunu glukózy a optimální tělesná stavba Speciální kombinace sacharidů: s ječmenem a čirokem, pomáhá udržovat postprandiální hladinu glukózy a sekreci inzulinu v optimálním rozmezí Optimalizuje uvolňování inzulínu a zvýšení hladiny cukru v krvi: díky fermentovatelné vláknině (FOS, řepa a arabská guma) S karboxymethylcelulózou: modifikátor viskozity, který zpomaluje vstřebávání glukózy Nízkotučná receptura: pomáhá vašemu psu dosáhnout a udržet si ideální hmotnost S L-karnitinem: povzbuzuje látkovou výměnu a spalování tuku Upravený obsah bílkovin: vysoce kvalitní živočišné bílkoviny z kuřecího a krůtího masa přispívá k silnému a štíhlému svalstvu Optimální poměr omega-6 a omega-3 mastných kyselin: pomáhá bojovat proti zánětlivým procesům na buněčné úrovni Bez: umělých barviv a ochucovadel Prémiový výrobce: výsledkem 45 let intenzivních výzkumů jsou kvalitní receptury krmiv, vyvinuté ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu


  • Eukanuba VD Joint Mobility - 12 kg
    Eukanuba VD Joint Mobility - 12 kg

    Toto speciální dietní krmivo cíleně podporuje pohyblivost kloubů vašeho dospělého psa. Je vhodné zejména pro ta zvířata, která kvůli..

    1190.00 KčObjevte: Diabetic Control V sekci psi | granule | eukanuba veterinary diets | weight je možné objevit eukanuba vd weightdiabetic control - 12 kg!
© 2021 Kontakt