Greenwoods Ferret konzerva Hovězí a Kuře - 24 x 400 g

Greenwoods Ferret Konzerva Hovězí A Kuře - 24 X 400 G

Greenwoods Ferret konzerva Hovězí a Kuře - 24 x 400 g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Krmivo
Dodavatel:Greenwoods Small Animals
Cena:849.00 Kč
Greenwoods Ferret konzerva Hovězí a Kuře - 24 x 400 g 5 (100%) 19 hodnocení

Fretky jsou masožravci, proto potřebují stravu bohatou na bílkoviny. S Greenwoods nabídnete své fretce mokré krmivo, které vyhovuje potřebám malých šelem. Jelikož jsou fretky obvykle chovány ve skupinách, jsou jejich majitelé dobře vybaveni 400g konzervami. Greenwoods bylo speciálně navrženo pro specifické potřeby fretek: Vysoce kvalitní hovězí maso, celá drůbeží srdce a cenné vnitřnosti jsou základem lehce stravitelných bílkovin, krmivo bohaté na bílkoviny. Zvýšená potřeba taurinu je ideálně zajištěna s krmivem Greenwoods. Připravené z čerstvých surovin živočišného původu je Greenwoods samozřejmě bez umělých aromat, cukru nebo barviv a konzervačních látek. Přesvědčte se sami o výhodách Greenwoods jídla pro fretky: Libové hovězí maso: Tvoří základ lehce stravitelného, na bílkoviny bohatého jídla. Celá drůbeží srdce: Jsou velmi kvalitním zdrojem masa a jsou chutnou změnou v řadách mokrých krmiv. Cenné vnitřnosti: Perfektní pro trávicí systém fretek. Přizpůsobený obsah taurinu: Fretky mají zvýšenou potřebu taurinu, kterou krmivo Greenwoods ideálně pokryje. Čestné prohlášení: Je uvedené pouze to, co je v krmivu obsažené: O složení masových částí se vše dozvíte na první pohled. Samozřejmě bez umělých aromat, cukru nebo barviv a konzervačních látek. Jelikož mají fretky vysoké nároky na energii a mají zkrácený trávicí trakt, oproti kočkám nebo psům, získávají fretky svou energii především ze stravy bohaté na maso. Proto Greenwoods odpovídá přirozeně a druhově vhodnou stravou, která fretkám velmi chutná. Greenwoods - pro správnou a přirozenou stravu Vaší fretky. Live naturally!


 • Trixie kleště na drápky - velikost: 8 cm
  Trixie kleště na drápky - velikost: 8 cm

  Pravidelné stříhání drápků je velmi důležité pro správnou péči. U drápků světlé barvy stříháte pouze průhlednou část. Pokud má..

  49.00 Kč
 • JR Farm speciální písek pro činčily - 4 kg
  JR Farm speciální písek pro činčily - 4 kg

  Sepiolit je jílovitý minerál, který narozdíl od křemitého písku (jako je např. písek pro papoušky nebo akvarijní písek) nemá ostré..

  199.00 Kč
 • JR Farm Osmák Feast - 10 kg
  JR Farm Osmák Feast - 10 kg

  JR Farm Osmák Feast je přirozená a druhově vhodná kompletní krmná směs pro osmáky. Obzvláště vysoký obsah vlákniny a nízký obsah..

  749.00 KčObjevte: Konzervy V sekci malá zvířata | krmivo | fretka je možné objevit greenwoods ferret konzerva hovězí a kuře - 24 x 400 g!
© 2021 Kontakt