Karlie Banana Leaf škrabadlo béžové

Karlie Banana Leaf škrabadlo Béžové

Karlie Banana Leaf škrabadlo béžové

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Škrabadla
Dodavatel:Karlie
Cena:2049.0 Kč
Karlie Banana Leaf škrabadlo béžové 2,5 (50%) 22 hodnocení

Karlie - Po péči od drápky ještě hodinka odpočinku - to zní dobře, že? Škrabadlo pro kočky Karlie Banana Leaf poskytuje Vašemu tygříkovi dvě funkce v jedné a díky svému kompaktnímu designu najde své místo také v malých prostorách nebo rozích. Nábytek pro kočky sestává ze stabilní podlahové desky ze dřeva a z robustního kmene ke škrábání omotaného sisalem a perfektně se hodí k vydatnému broušení drápků a na protahování plné požitku. Nahoře se nachází kukaň ve tvaru zvonečku z ručně pletených banánových listů, ve které se vaše kočka může uvelebit. Díky vyvýšené poloze se pelíšek hodí perfektně ke chráněnému pozorování revíru. Měkký polštářek zajišťuje optimální komfort. Výbava je doplněna míčkem na hraní s peříčkem povzbuzujícím hraní. Karlie škrabadlo Banana Leaf v přehledu: Škrabadlo s pohodlným pelíškem pro kočky S kukaní ve tvaru zvonečku: perfektní útočiště pro kryté pozorování revíru Z ručně pletených listů banánovníku: přírodní vzhled, robustní a odolné proti poškrábání Kulatá podlahová deska ze dřeva: moderní šedé lakování, zajišťuje stabilitu Prostorově úsporný design: ideální pro malé prostory a pro postavení v rozích místností Útulné útočiště: ve vyvýšené pozici, vybavené pohodlným polštářem Odolný sisalový kmen ke škrábání: ideální k broušení drápků Odnímatelný látkový míček s pravými peříčky: láká ke hraní Perfektní také jako doplněk k velkým škrabadlům Barva: béžová Rozměry: Celkem: max. V 105 x Ø 50 cm Hračka: Látková koule s pravými peříčky


 • Karlie Nala škrabadlo pro kočky hnědé
  Karlie Nala škrabadlo pro kočky hnědé

  Nala škrabadlo pro kočky je pro všechny, komu záleží na přírodním vzhledu nábytku pro kočky. Je vyrobeno z pravých, přírodně..

  3749.0 Kč
 • Karlie Kima škrabadlo hnědá
  Karlie Kima škrabadlo hnědá

  Karlie Kima škrabadlo vnáší do Vašeho bytu nádech přírody. Toto škrabadlo bude díky svému přírodnímu vzhledu poutačem pozornosti ve..

  1999.0 Kč
 • Bear Paw škrabadlo světle šedé
  Bear Paw škrabadlo světle šedé

  Beae Paw je škrabadlo, u kterého si Váš tygřík může vybrat mezi 3 plošinkami a zvolit si tak tu nejlepší k lenošení a spánku. Místa na..

  1029.0 Kč
 • Škrabadlo Jumbo Kmen XXL krémová
  Škrabadlo Jumbo Kmen XXL krémová

  Tento vysoce kvalitní XXL škrábací kmen Jumbo je vhodný pro kočky všech věkových kategorií. Také velká plemena si mohou vychutnat..

  619.0 Kč
 • Škrabadlo Penelope tmavě šedý
  Škrabadlo Penelope tmavě šedý

  Škrábací strom Penelope s celou řadou rozmanitých pelíšků bude nejoblíbenějším místečkem Vaší domácí šelmy! Poskytuje nejen..

  1129.0 Kč
 • Erebus škrabadlo tmavě šedá
  Erebus škrabadlo tmavě šedá

  Erebus: Zvědaví tygříci, pozor! Kdopak se nám tu schovává v kmeni? Středně vysoké škrabadlo Erebus nejenže vypadá elegantně, ale také..

  1079.0 Kč
 • Škrabadlo Dorian pro kočičí seniory světle šedé
  Škrabadlo Dorian pro kočičí seniory světle šedé

  Uvolnit se v bezpečí a pohodlí, to není žádný problém, pokud má Vaše kočka k dispozici takový pohodlný nábytek pro kočky, jako je..

  2129.0 KčObjevte: Škrabadla do 120 cm V sekci kočky | Škrabadla | střední 100 160 cm je možné objevit škrabadlo!
© 2021 Kontakt