Vilmie seno z horských luk 4 kg

Vilmie Seno Z Horských Luk 4 Kg

Vilmie seno z horských luk 4 kg

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Seno podestýlky
Dodavatel:Vilmie
Cena:169.0 Kč
Vilmie seno z horských luk 4 kg 3,5 (70%) 22 hodnocení

Jako důležitý základ krmiva pro králíky, morčata a další drobná zvířata nesmí seno chybět v žádném jídelníčku. Vilmie obsahuje mnoho zdravých listnatých rostlin a bylinek s důležitými živinami. Seno neobsahuje žádnou vojtěšku a celkově velmi málo jetelovitých rostlinek. Díky tomu je v seně poměrně nízký podíl vápníku. Vysoký podíl vlákniny podporuje zdravou výživu a trávení drobných zvířat. Čerstvé seno slouží navíc k dostačujícímu obrušování stále dorůstajících zubů. Dbejte na to, aby měla zvířata k dispozici stále čerstvou vodu. Vilmie seno z horských luk je dobře vonící, volně balené seno, které nabízí dobou kvalitu za rozumnou cenu. Upozornění: Seno je neošetřený přírodní produkt, jehož vlastnosti jsou závislé na počasí. Vilmie se snaží dodávat nejlepší kvalitu pro Vašeho mazlíka - v závislosti na sezóně může však docházet k malým výkyvům barvy a kvality sena.


 • Vilmie Naturstroh 2 x 10 kg
  Vilmie Naturstroh 2 x 10 kg

  Kvalitní přírodní sláma značky Vilmie je ideální jako podestýlka do klece a králíci, morčata a další drobná zvířata ji často..

  539.0 Kč
 • Chipsi Sunshine Bio luční seno 2 x 3 kg
  Chipsi Sunshine Bio luční seno 2 x 3 kg

  Co to tady tak nádherně voní po horské louce? To může být jen Chipsi Sunshine bio luční seno! Jedná se o luční seno usušené na poli z..

  399.0 Kč
 • Konopná podložka pro hlodavce 40 x 100 cm
  Konopná podložka pro hlodavce 40 x 100 cm

  S touto podložkou pro hlodavce ze 100% přírodních konopných vláken učiníte pro Vašeho miláčka jednoznačně jen to nejlepší: Vaše..

  189.0 Kč
 • JRS Chipsi Citrus podestýlka 3,2 kg (ca. 60 litrů)
  JRS Chipsi Citrus podestýlka 3,2 kg (ca. 60 litrů)

  Chipsi Citrus je přírodní podestýlkou se silnou čerstvou vůní citrónu. Vůně se zakládá na přírodním, čistě biologickém citrónovém..

  119.0 Kč
 • JRS Chipsi Classic hobliny 3,2 kg (ca. 60 litrů)
  JRS Chipsi Classic hobliny 3,2 kg (ca. 60 litrů)

  Chipsi Classic se v praxi velmi dobře osvědčil jako přírodní podestýlka pro domácí zvířata. Měkké hobliny zbavené prachu se postarají o..

  99.0 Kč
 • Chipsi Super stelivo 15 kg
  Chipsi Super stelivo 15 kg

  Chipsi Super jemný dřevěný granulát je vysoce efektivní a savé stelivo nové generace. Díky zvětšenému povrchu kapilár poskytuje tento..

  329.0 KčObjevte: Vilmie V sekci malá zvířata | seno podestýlky | seno je možné objevit vilmie seno z horských luk 4 kg!
© 2021 Kontakt